2017

July 30th - Aug. 6th

Home Page

Fairbook 2017

Admission Info

Events Schedule

Grandstand

Queen Pageant

Competitive
 Classes

Entry Form

Fair Rules & Regs

Fair Results 2017

Photos

Map to the Fair

Fair Office Hours

Contact Us

Our History

Officers &
 Directors

Links

Archives

 

 

2008 Coles County Fair Prize Winners

Agricultural ProductsBeef CattleBull RidingCulinary Products
Dairy CattleFine Arts and CraftsFloricultural ProductsHarness Racing
Horticultural ProductsJunior CategoriesJunior GoatsJunior SheepJunior Swine
Pony and Mule RacingPoultryTractor PullWestern Horse Show
Agricultural Products - Grains/Seeds/Forage/Crops - Oats
1st Jac Carr
2nd Sarah Carr
3rd Sarah Carr
Agricultural Products - Grains/Seeds/Forage/Crops - Soybeans
1st Jac Carr
2nd Jac Carr
3rd Vivian Hallett
4th Barb Snider
Agricultural Products - Grains/Seeds/Forage/Crops - Wheat
1st Sarah Carr
2nd Sarah Carr
3rd Jac Carr
4th Jac Carr
Agricultural Products - Grains/Seeds/Forage/Crops - Shelled Corn, Yellow
1st Sarah Carr
2nd Jac Carr
3rd Sarah Carr
4th Barb Snider
Agricultural Products - Grains/Seeds/Forage/Crops - Corn, Yellow, 6 Ears
1st Sarah Carr
2nd Jac Carr
3rd Jac Carr
4th Sarah Carr
Agricultural Products - Grains/Seeds/Forage/Crops - Corn, Any Other Kind, 6 Ears
1st Vivian Hallett
2nd Barb Snider
Agricultural Products - Grains/Seeds/Forage/Crops - Oats, In Straw
Cut Off At Root
1st Sarah Carr
Agricultural Products - Grains/Seeds/Forage/Crops - Wheat, Smooth, In Straw
1st Jac Carr
2nd Sarah Carr
3rd Vivian Hallett
Agricultural Products - Grains/Seeds/Forage/Crops - Wheat, Bearded, In Straw
1st Vivian Hallett
Agricultural Products - Grains/Seeds/Forage/Crops - Hay, Alfalfa
1st Sarah Carr
2nd Jac Carr
3rd Connel Tutewiler
4th Sarah Carr
Agricultural Products - Grains/Seeds/Forage/Crops - Hay, Red Clover
1st Vivian Hallett
2nd Vivian Hallett
3rd Jac Carr
4th Sarah Carr
Agricultural Products - Grains/Seeds/Forage/Crops - Hay, Timothy
1st Vivian Hallett
2nd Vivian Hallett
3rd Sarah Carr
4th Sarah Carr
Agricultural Products - Grains/Seeds/Forage/Crops - Hay, Other
1st Sarah Carr
2nd Barb Snider
3rd Jac Carr
4th Sarah Carr
Agricultural Products - Grains/Seeds/Forage/Crops - Soy Beans, Any Stage
1st Jac Carr
2nd Sarah Carr
3rd Jac Carr
4th Sarah Carr
Agricultural Products - Grains/Seeds/Forage/Crops - Any Other Kind, Labeled
1st Sarah Carr
2nd Sarah Carr
3rd Jac Carr
Agricultural Products - Grains/Seeds/Forage/Crops - Champion/Reserve
DO NOT ENTER
1st Vivian Hallett
2nd Jac Carr
Agricultural Products - Root Crops and Vegetables - Green Beans (12)
1st Ann Waymack
2nd Rita Underwood
3rd Alex Lazzara
4th Gayle Garrett
Agricultural Products - Root Crops and Vegetables - Beets, Any Kind (5)
1st Alex Lazzara
Agricultural Products - Root Crops and Vegetables - Corn, Sweet (5)
1st Rita Underwood
2nd Connel Tutewiler
3rd Pauline Heddin
Agricultural Products - Root Crops and Vegetables - Cucumber, Slicing (5)
1st Alex Lazzara
2nd Gayle Garrett
3rd Rita Underwood
Agricultural Products - Root Crops and Vegetables - Muskmelon (1)
1st Gayle Garrett
Agricultural Products - Root Crops and Vegetables - Onion, White, (5)
1st Rita Underwood
2nd Gayle Garrett
3rd Alex Lazzara
4th Amanda Smith
Agricultural Products - Root Crops and Vegetables - Pepper, Bell, Green (5)
1st Connel Tutewiler
2nd Gayle Garrett
3rd Pauline Heddin
Agricultural Products - Root Crops and Vegetables - Pepper, Any Other, (5)
1st Tom Sherman
2nd Alex Lazzara
3rd Julie Lading
Agricultural Products - Root Crops and Vegetables - Potato, Red (5)
1st Alex Lazzara
2nd Ann Waymack
3rd Gayle Garrett
4th Connel Tutewiler
Agricultural Products - Root Crops and Vegetables - Potato, White, (5)
1st Gayle Garrett
2nd Amanda Smith
3rd Tanya Kelley
Agricultural Products - Root Crops and Vegetables - Tomato, Large, Any Stage (5)
1st Gayle Garrett
2nd Pauline Heddin
Agricultural Products - Root Crops and Vegetables - Tomato, Cherry/Salad (12)
1st Alex Lazzara
2nd Alex Lazzara
Agricultural Products - Root Crops and Vegetables - Turnip (5)
1st Gayle Garrett
2nd Pauline Heddin
Agricultural Products - Root Crops and Vegetables - Zucchini (1)
1st Rita Underwood
2nd Julie Lading
3rd Alex Lazzara
Agricultural Products - Root Crops and Vegetables - Champion/Reserve
Do Not Enter
1st Rita Underwood
2nd Gayle Garrett
Agricultural Products - Just For Fun Miscellaneous - Corn, Tallest Stalk
Ear Attached, (Cut Off At Root)
1st Barb Snider
2nd Barb Snider
Agricultural Products - Just For Fun Miscellaneous - Sunflower, Largest Head
1st Alex Lazzara
2nd Ann Waymack
Agricultural Products - Just For Fun Miscellaneous - Sunflower, Tallest
Cut Off At Root
1st Ann Waymack
2nd Vivian Hallett
Agricultural Products - Just For Fun Miscellaneous - Vegetables, Largest Any Kind
1st Alex Lazzara
Agricultural Products - Just For Fun Miscellaneous - Champion/Reserve
DO NOT ENTER
1st Vivian Hallett
2nd Alex Lazzara
Agricultural Products - Vegetable Arrangement - Vegetable Arrangement
75% Quality, 25% Display
1st Alex Lazzara
2nd Pauline Heddin

[Back to Top]

Beef Cattle - Angus - Jr. Heifer Calf Jan 1 Or After
1st Brett Taylor
2nd Janet Rheinecker
3rd Gary Rheinecker
Beef Cattle - Angus - Sr. Heifer Calf 9/1-12/31 Last
1st Brett Taylor
2nd Janet Rheinecker
3rd Gary Rheinecker
Beef Cattle - Angus - Summer Yearling Heffier
1st Brett Taylor
Beef Cattle - Angus - Late Jr. Yearling Heifer 3/1-4
1st Brett Taylor
Beef Cattle - Angus - Early Jr Yearling Heifer 1/1-2
1st Brett Taylor
Beef Cattle - Angus - Sr Heifer & Cows Born Before J
1st Brett Taylor
2nd Cody Morris
Beef Cattle - Angus - Champ/Reserve Female
Do Not Enter
1st Brett Taylor
Beef Cattle - Angus - Pr.Fem.Any Age Owned By Exhib
1st Brett Taylor
2nd Gary Rheinecker
3rd Janet Rheinecker
Beef Cattle - Angus - Jr. Bull Calf Jan 1 Or After T
1st Janet Rheinecker
Beef Cattle - Angus - Sr. Bull Calf 9/1-12/31 Last Y
1st Gary Rheinecker
2nd Janet Rheinecker
Beef Cattle - Angus - Summer Yearling Bull 5/1-8/31
1st Brett Taylor
2nd Janet Rheinecker
Beef Cattle - Angus - Jr. Yearling Bull 1/1-4/30 Las
1st Gary Rheinecker
Beef Cattle - Angus - Champion/Reserve Bull
Do Not Enter
1st Brett Taylor
Beef Cattle - Angus - Pair Of Bulls Any Age
Exhibitor Owned
1st Gary Rheinecker
2nd Janet Rheinecker
Beef Cattle - Angus - Pair-1 Bull, 1 Female Any Age
Exhibitor Owned
1st Brett Taylor
2nd Gary Rheinecker
3rd Janet Rheinecker
Beef Cattle - Angus - Angus Lightweight Steer
1st Brett Taylor
Beef Cattle - Angus - Angus Heavyweight Steer
1st Cody Morris
2nd Brennyn Kirk
Beef Cattle - Angus - Angus Champ/Reserve Steer
Do Not Enter
1st Brett Taylor
2nd Cody Morris
Beef Cattle - Hereford - Jr Heifer Calf Jan 1 Or After
1st Gary Rheinecker
2nd Cheyenne Lynch
3rd Janet Rheinecker
Beef Cattle - Hereford - Sr Heifer Calf 9/1-12/31 Last
1st Hunter W Warner
2nd Gary Rheinecker
3rd Cheyenne Lynch
Beef Cattle - Hereford - Summer Yearling Heifer 5/1-8/3
1st Tom Rheinecker
Beef Cattle - Hereford - Late Jr. Yearling Heifer 3/1-4
1st Tom Rheinecker
2nd David Barger
3rd Jacob Matthews
Beef Cattle - Hereford - Early Jr Yearling Heifer 1/1-2
1st David Barger
Beef Cattle - Hereford - Sr.heifers & Cows Before 1/1 L
1st Janet Rheinecker
Beef Cattle - Hereford - Champ/Reserve Female
Do Not Enter
1st Tom Rheinecker
2nd Hunter W Warner
Beef Cattle - Hereford - Pr.Fem.Any Age Owned By Exhib
1st Cheyenne Lynch
2nd Gary Rheinecker
3rd Janet Rheinecker
4th Tom Rheinecker
Beef Cattle - Hereford - Jr. Bull Calf 1/1 Or After Thi
1st Cheyenne Lynch
2nd Gary Rheinecker
Beef Cattle - Hereford - Sr. Bull Calf 9/1-12/31 Last Y
1st Janet Rheinecker
2nd Gary Rheinecker
Beef Cattle - Hereford - Summer Yearling Bull 5/1-8/31
1st Tom Rheinecker
2nd Janet Rheinecker
Beef Cattle - Hereford - Jr. Yearling Bull 1/1-4/30 Las
1st Cheyenne Lynch
2nd Tom Rheinecker
Beef Cattle - Hereford - Champ/Reserve Bull
Do Not Enter
1st Tom Rheinecker
2nd Tom Rheinecker
Beef Cattle - Hereford - Pair Of Bulls, Any Age
Exhibitor Owned
1st Cheyenne Lynch
2nd Gary Rheinecker
3rd Janet Rheinecker
4th Tom Rheinecker
Beef Cattle - Hereford - Pair-1 Bull, 1 Female Any Age
Exhibitor Owned
1st Cheyenne Lynch
2nd Gary Rheinecker
3rd Janet Rheinecker
4th Tom Rheinecker
Beef Cattle - Hereford - Hereford Heavyweight Steer
1st David Barger
Beef Cattle - Hereford - Hereford Champ/Reserve Steer
Do Not Enter
1st David Barger
Beef Cattle - Shorthorn - Jr Heifer Calf 1/1 Or After Th
1st Hope Birch
2nd Andrew Spencer
Beef Cattle - Shorthorn - Sr Heifer Calf 9/1-12/31 Last
1st Andrew Spencer
Beef Cattle - Shorthorn - Summer Yrling Heifer 5/1-8/31
1st Edward Spencer
Beef Cattle - Shorthorn - Late Jr. Yrling Heifer 3/1-4/3
1st Edward Spencer
2nd Richard Birch
3rd Richard Birch
Beef Cattle - Shorthorn - Early Jr. Yrling Heifer 1/1-2/
1st Phillip Spencer
2nd Richard Birch
Beef Cattle - Shorthorn - Sr.Heifers & Cows Born Before
1st Richard Birch
2nd Phillip Spencer
Beef Cattle - Shorthorn - Champ/Reserve Female
Do Not Enter
1st Edward Spencer
2nd Richard Birch
Beef Cattle - Shorthorn - Pr.Fem. Any Age Owned By Exhib
1st Andrew Spencer
2nd Richard Birch
3rd Richard Birch
4th Edward Spencer
5th Phillip Spencer
Beef Cattle - Shorthorn - Jr.Bull Calf 1/1 Or After This
1st Richard Birch
2nd Andrew Spencer
3rd Phillip Spencer
Beef Cattle - Shorthorn - Sr. Bull Calf 9/1-12/31 Last Y
1st Andrew Spencer
2nd Edward Spencer
Beef Cattle - Shorthorn - Summer Yrlg Bull 5/1-8/31 Last
1st Richard Birch
2nd Phillip Spencer
Beef Cattle - Shorthorn - Jr. Yrlg Bull 1/1-4/30 Last Ye
1st Edward Spencer
Beef Cattle - Shorthorn - Shorthorn Champ/Reserve Bull
Do Not Enter
1st Andrew Spencer
2nd Richard Birch
Beef Cattle - Shorthorn - Pair Bulls Any Age Exhibitor O
1st Andrew Spencer
2nd Richard Birch
3rd Edward Spencer
4th Phillip Spencer
Beef Cattle - Shorthorn - Pair 1 Bull, 1 Female Any Age
Exhibitor Owned
1st Andrew Spencer
2nd Richard Birch
3rd Edward Spencer
4th Phillip Spencer
Beef Cattle - Shorthorn - Shorthorn Heavyweight Steer
1st Hope Birch
Beef Cattle - Shorthorn - Shorthorn Champ/Reserve Steer
Do Not Enter
1st Hope Birch
Beef Cattle - Simmental - Jr Heifer Calf 1/1 Or After Th
1st Sheila Spencer
2nd Metzger Cattle
3rd Ron Pierce
4th William Schilling
Beef Cattle - Simmental - Sr. Heifer Calf 9/1-12/31 Last
1st Ron Pierce
2nd Phillip Spencer
3rd Sheila Spencer
Beef Cattle - Simmental - Late Jr. Yrling Heifer 3/1-4/3
1st Lacee Beabout
Beef Cattle - Simmental - Early Jr. Yrling Heifer 1/1-2/
1st Lacee Beabout
2nd Metzger Cattle
3rd Ron Pierce
Beef Cattle - Simmental - Sr Heifer & Cows Born Before 1
1st Phillip Spencer
Beef Cattle - Simmental - Champ/Reserve Female
Do Not Enter
1st Lacee Beabout
Beef Cattle - Simmental - Pr.Fem.Any Age Owned By Exhib
1st Phillip Spencer
2nd Lacee Beabout
3rd Ron Pierce
4th Sheila Spencer
5th Metzger Cattle
Beef Cattle - Simmental - Jr.Bull Calf 1/1 Or After This
1st Sheila Spencer
2nd William Schilling
Beef Cattle - Simmental - Sr. Bull Calf 9/1-12/31 Last Y
1st Sheila Spencer
Beef Cattle - Simmental - Summer Yrling Bull 5/1-8/31 La
1st Phillip Spencer
Beef Cattle - Simmental - Jr. Yrling Bull 1/1-4/30 Last
1st Phillip Spencer
2nd Ron Pierce
Beef Cattle - Simmental - Champ/Reserve Bull
Do Not Enter
1st Phillip Spencer
Beef Cattle - Simmental - Pr. Bulls Any Age, Ex. Owned
1st Phillip Spencer
2nd Sheila Spencer
Beef Cattle - Simmental - Pair-1 Bull, 1 Female Any Age
Exhibitor Owned
1st Phillip Spencer
2nd Sheila Spencer
3rd Ron Pierce
4th William Schilling
Beef Cattle - Simmental - Simmental Lightweight Steer
1st Lacee Beabout
2nd William Schilling
3rd Kelsey Batson
Beef Cattle - Simmental - Simmental Heavyweight Steer
1st John Welsh
Beef Cattle - Simmental - Simmental Champ/Reserve Steer
Do Not Enter
1st John Welsh
Beef Cattle - All Other Breeds - Jr.heifer Calf 1/1 Or After Th
1st Robert Spencer
2nd Metzger Cattle
3rd Emilie Oakley
Beef Cattle - All Other Breeds - Sr Heifer Calf 9/1-12/31 Last
1st Ron Pierce
2nd Robert Spencer
Beef Cattle - All Other Breeds - Summer Yrling Heifer 5/1-8/31
1st Andrew Spencer
Beef Cattle - All Other Breeds - Late Jr Yrling Heifer 3/1-4/30
1st Andrew Spencer
2nd Ben Oakley
3rd Sierra Schilling
4th John Welsh
Beef Cattle - All Other Breeds - Early Jr Yrling Heifer 1/1-2/2
1st Kayla Spencer
2nd Audrey Cox
Beef Cattle - All Other Breeds - Sr.heifers & Cows Born Before
1st Kayla Spencer
2nd Emilie Oakley
Beef Cattle - All Other Breeds - Champ/Reserve Female
Do Not Enter
1st Kayla Spencer
Beef Cattle - All Other Breeds - Pr.Fem.Any Age Owned By Exhib
1st Robert Spencer
2nd Kayla Spencer
3rd Andrew Spencer
4th Emilie Oakley
Beef Cattle - All Other Breeds - Jr Bull Calf 1/1 Or After This
1st Kayla Spencer
Beef Cattle - All Other Breeds - Sr. Bull Calf 9/1-12/31 Last
1st Andrew Spencer
2nd Kayla Spencer
Beef Cattle - All Other Breeds - Summer Yrling Bull 5/1-8/31 La
1st Robert Spencer
Beef Cattle - All Other Breeds - Jr. Yrling Bull 1/1-4/30 Last
1st Robert Spencer
Beef Cattle - All Other Breeds - Champ/Reserve Bull
Do Not Enter
1st Robert Spencer
2nd Kayla Spencer
Beef Cattle - All Other Breeds - Pr Bulls, Any Age, Ex. Owned
1st Kayla Spencer
2nd Robert Spencer
Beef Cattle - All Other Breeds - Pair-1 Bull, 1 Female Any Age
Exhibitor Owned
1st Andrew Spencer
2nd Kayla Spencer
3rd Robert Spencer
Beef Cattle - All Other Breeds - All O Breeds Lightweight Steer
1st Richard Birch
2nd Jordan Pollard
3rd Jason Swick
4th Myles Batson
Beef Cattle - All Other Breeds - All O Breeds Med Weight Steer
1st Natalie Nacke
2nd Ben Oakley
3rd Ben Oakley
4th Audrey Cox
Beef Cattle - All Other Breeds - All O Breeds Hvy Weight Steer
1st Jason Swick
2nd Victor Welsh
3rd Audrey Cox
4th Thomas Barger
Beef Cattle - All Other Breeds - All O Breeds Champ/Res Steer
Do Not Enter
1st Natalie Nacke
2nd Ben Oakley
Beef Cattle - Overall Champions - Grand Champ/Res Steer
Do Not Enter
1st Natalie Nacke
2nd Victor Welsh
Beef Cattle - Overall Champions - Grand Champ/Res Female
Do Not Enter
1st Brett Taylor
2nd Brett Taylor
Beef Cattle - Overall Champions - Grand Champ/Res Bull
Do Not Enter
1st Brett Taylor
2nd Tom Rheinecker

[Back to Top]

Bull Riding - Professional Bull Riding - Open Bull Riding
1st Skeeter Kingsolver
2nd Matt Pojanowski
3rd Travis Sellers
4th Jimmy Tubbs
5th Matt Gray
6th Justin Meeks

[Back to Top]

Culinary Products - Brds, Rlls, Bscts & Frt Pies - Baking Powder Biscuits (4)
1st Vivian Hallett
Culinary Products - Brds, Rlls, Bscts & Frt Pies - Muffins, Any (4)
1st Alice Shonk
2nd Dorothy Mowers
3rd Dorothy Mowers
Culinary Products - Brds, Rlls, Bscts & Frt Pies - Corn Bread (4 Muffins/Slices)
1st Barb Snider
2nd Barb Snider
3rd Vivian Hallett
Culinary Products - Brds, Rlls, Bscts & Frt Pies - Fruit Pie, Any (3" Wedge)
1st Barb Snider
2nd Barb Snider
Culinary Products - Brds, Rlls, Bscts & Frt Pies - Champion/Reserve
DO NOT ENTER
1st Alice Shonk
2nd Barb Snider
Culinary Products - Cookies, Doughnuts, & Bars - Sugar, No Icing
1st Vivian Hallett
Culinary Products - Cookies, Doughnuts, & Bars - Oatmeal
1st Alice Shonk
2nd Kaitlyn Campbell
3rd Vivian Hallett
Culinary Products - Cookies, Doughnuts, & Bars - Peanut Butter
1st Vivian Hallett
2nd Barb Snider
Culinary Products - Cookies, Doughnuts, & Bars - Snicker Doodle
1st Vivian Hallett
2nd Barb Snider
Culinary Products - Cookies, Doughnuts, & Bars - Chocolate Chip
1st Dorothy Mowers
2nd Vivian Hallett
Culinary Products - Cookies, Doughnuts, & Bars - Brownies, Any
1st Dorothy Mowers
Culinary Products - Cookies, Doughnuts, & Bars - Cookies, Bars, Any Not Listed
1st Vivian Hallett
2nd Dorothy Mowers
Culinary Products - Cookies, Doughnuts, & Bars - Champion/Reserve
DO NOT ENTER
1st Vivian Hallett
2nd Alice Shonk
Culinary Products - Homemade Candies - Chocolate Fudge
1st Rose Phipps
Culinary Products - Homemade Candies - Peanut Butter Fudge
1st Barb Snider
Culinary Products - Homemade Candies - Mints, Any
1st Vivian Hallett
2nd Vivian Hallett
Culinary Products - Homemade Candies - Any Candy, Not Listed, Labeled
1st Barb Snider
Culinary Products - Homemade Candies - Champion/Reserve
DO NOT ENTER
1st Rose Phipps
2nd Barb Snider
Culinary Products - Cakes, Undecorated - Angel Food
1st Barb Snider
Culinary Products - Cakes, Undecorated - Pineapple Upside Down
1st Barb Snider
Culinary Products - Cakes, Undecorated - Any Other Kind Not Listed
1st Barb Snider
Culinary Products - Cakes, Undecorated - Champion/Reserve
DO NOT ENTER
1st Barb Snider
2nd Barb Snider
Culinary Products - Cakes, Decorated - Any Decorated, Amateur
1st Bethany Moritz
2nd Tanya Kelley
3rd Kaitlyn Campbell
4th Bethany Moritz
Culinary Products - Cakes, Decorated - Champion/Reserve
DO NOT ENTER
1st Bethany Moritz
2nd Tanya Kelley
Culinary Products - Canned Fruits/Vegetables - Beans, Green
1st Rita Underwood
2nd Gloria Jones
3rd Kaitlyn Campbell
4th Ann Waymack
Culinary Products - Canned Fruits/Vegetables - Tomato Juice
1st Rita Underwood
2nd Gloria Jones
3rd Pauline Heddin
Culinary Products - Canned Fruits/Vegetables - Tomatoes, Any
1st Rita Underwood
2nd Gloria Jones
Culinary Products - Canned Fruits/Vegetables - Salsa
1st Rita Underwood
2nd Pauline Heddin
Culinary Products - Canned Fruits/Vegetables - Peaches
1st Gloria Jones
Culinary Products - Canned Fruits/Vegetables - Pickles, Dill
1st Gloria Jones
Culinary Products - Canned Fruits/Vegetables - Pickles, Sweet
1st Gloria Jones
Culinary Products - Canned Fruits/Vegetables - Pickles, Relish
1st Rita Underwood
2nd Gloria Jones
Culinary Products - Canned Fruits/Vegetables - Pickles, Other
Cinnamon, Lime, Bread/Butter, Etc.
1st Gloria Jones
2nd Gloria Jones
3rd Judy Harrison
4th Bill Harrison
Culinary Products - Canned Fruits/Vegetables - Pickles, Other
Beets, Cauliflower, Mixed, Peppers
1st Gloria Jones
2nd Gloria Jones
3rd Rita Underwood
Culinary Products - Canned Fruits/Vegetables - Champion/Reserve
DO NOT ENTER
1st Rita Underwood
2nd Gloria Jones
Culinary Products - Jams, Preserves, Fruit Butters - Strawberry
1st Mildred Read
Culinary Products - Jams, Preserves, Fruit Butters - Butter Spreads, Any
Apple, Peach, Etc.
1st Gloria Jones
Culinary Products - Jams, Preserves, Fruit Butters - Any Other Kind Not Listed
1st Judy Harrison
2nd Judy Harrison
3rd Pauline Heddin
Culinary Products - Jellies - Grape
1st Gloria Jones
Culinary Products - Jellies - Any Other Kind
1st Emma K Edwards
2nd Gloria Jones
3rd Gloria Jones
4th Tom Jones
Culinary Products - Apairy & Miscellaneous - Eggs, Dozen, Brown
1st Gloria Jones
2nd Rylee Mckinney
3rd Tanya Kelley
4th Kaitlyn Campbell
Culinary Products - Apairy & Miscellaneous - Eggs, Dozen, White
1st Gloria Jones
2nd Kaitlyn Campbell
Culinary Products - Apairy & Miscellaneous - Eggs, Any Other Kind
1st Gloria Jones
Culinary Products - Apairy & Miscellaneous - Cheese, Any Kind, Homemade
Labeled
1st Gloria Jones
2nd Gloria Jones
3rd Tanya Kelley
Culinary Products - Apairy & Miscellaneous - Champion/Reserve
DO NOT ENTER
1st Gloria Jones
2nd Emma K Edwards

[Back to Top]

Dairy Cattle - Holstein - Baby Calf: March And Under
1st Stanley Keeney
2nd Stanley Keeney
Dairy Cattle - Holstein - Jr. Heifer Calf: Feb - Dec
1st Stanley Keeney
2nd Stanley Keeney
Dairy Cattle - Holstein - Sr Heifer Calf: Sept - Nov
1st Stanley Keeney
2nd Stanley Keeney
Dairy Cattle - Holstein - Sum Yrling Hfer: June - August
1st Stanley Keeney
2nd Stanley Keeney
Dairy Cattle - Holstein - Jr. Yrling Hfer: March - June
1st Stanley Keeney
2nd Stanley Keeney
Dairy Cattle - Holstein - Wtr Yrling Hfer: Dec. - Feb.
1st Stanley Keeney
2nd Stanley Keeney
Dairy Cattle - Holstein - Sr. Yrling Hfer: Sept - Nov.
1st Stanley Keeney
2nd Stanley Keeney
Dairy Cattle - Holstein - Jr. Champion Female - Ribbon
Do Not Enter
1st Stanley Keeney
Dairy Cattle - Holstein - 2 Year Old Cow
1st Stanley Keeney
2nd Stanley Keeney
Dairy Cattle - Holstein - 3 Year Old Cow
1st Stanley Keeney
2nd Stanley Keeney
Dairy Cattle - Holstein - Aged Cow
1st Stanley Keeney
2nd Stanley Keeney
Dairy Cattle - Holstein - Best Udder
1st Stanley Keeney
2nd Stanley Keeney
Dairy Cattle - Holstein - Sr. Champion Cow - Ribbon
Do Not Enter
1st Stanley Keeney
Dairy Cattle - Holstein - Grand Champion Female
Do Not Enter
1st Stanley Keeney
Dairy Cattle - Jersey - Baby Calf: March And Under
1st LeAnn Spesard
2nd Whitney Springer
3rd LeAnn Spesard
Dairy Cattle - Jersey - Jr. Heifer Calf: Feb - Dec
1st LeAnn Spesard
2nd Whitney Springer
3rd Whitney Springer
4th LeAnn Spesard
Dairy Cattle - Jersey - Sr. Heifer Calf-sept Through N
1st LeAnn Spesard
2nd Whitney Springer
3rd Whitney Springer
4th LeAnn Spesard
Dairy Cattle - Jersey - Summer Yearling Heifer-june -
1st LeAnn Spesard
2nd Whitney Springer
3rd Whitney Springer
Dairy Cattle - Jersey - Jr. Yearling Heifer-march Thro
1st Whitney Springer
2nd LeAnn Spesard
3rd LeAnn Spesard
4th Whitney Springer
Dairy Cattle - Jersey - Winter Yearling Heifer-dec Thr
1st LeAnn Spesard
2nd Whitney Springer
3rd Whitney Springer
4th LeAnn Spesard
Dairy Cattle - Jersey - Sr Yearling Heifer-sept. Throu
1st LeAnn Spesard
2nd Whitney Springer
3rd Whitney Springer
4th LeAnn Spesard
Dairy Cattle - Jersey - Jr. Champion Female-ribbon
Do Not Enter
1st LeAnn Spesard
Dairy Cattle - Jersey - 2 Year Old Cow
1st Whitney Springer
2nd LeAnn Spesard
3rd LeAnn Spesard
4th Whitney Springer
Dairy Cattle - Jersey - 3 Year Old Cow
1st LeAnn Spesard
2nd Whitney Springer
3rd Whitney Springer
Dairy Cattle - Jersey - Aged Cow
1st LeAnn Spesard
2nd LeAnn Spesard
3rd Whitney Springer
Dairy Cattle - Jersey - Best Udder
1st LeAnn Spesard
2nd Whitney Springer
3rd LeAnn Spesard
4th Whitney Springer
Dairy Cattle - Jersey - Sr. Champion Cow - Ribbon
Do Not Enter
1st LeAnn Spesard
Dairy Cattle - Jersey - Grand Champion Female
Do Not Enter
1st LeAnn Spesard
Dairy Cattle - Guernsey - Baby Calf: March And Under
1st Elizabeth Roedl
2nd Jacob Roedl
Dairy Cattle - Guernsey - Jr. Heifer Calf: Feb - Dec
1st Elizabeth Roedl
2nd Jacob Roedl
Dairy Cattle - Guernsey - Sr. Heifer Calf: Sept - Nov
1st Elizabeth Roedl
2nd Jacob Roedl
Dairy Cattle - Guernsey - Summer Yearling Heifer: June -
1st Elizabeth Roedl
2nd Jacob Roedl
Dairy Cattle - Guernsey - Jr. Yearling Heifer: March - J
1st Jacob Roedl
2nd Elizabeth Roedl
Dairy Cattle - Guernsey - Winter Yearling Heifer: Dec -
1st Jacob Roedl
2nd Elizabeth Roedl
Dairy Cattle - Guernsey - Sr. Yearling Heifer: Sept - No
1st Jacob Roedl
2nd Elizabeth Roedl
Dairy Cattle - Guernsey - Jr. Champion Female - Ribbon
Do Not Enter
1st Elizabeth Roedl
Dairy Cattle - Guernsey - 2 Year Old Cow
1st Elizabeth Roedl
2nd Jacob Roedl
Dairy Cattle - Guernsey - 3 Year Old Cow
1st Jacob Roedl
2nd Elizabeth Roedl
Dairy Cattle - Guernsey - Aged Cow
1st Elizabeth Roedl
2nd Jacob Roedl
Dairy Cattle - Guernsey - Best Udder
1st Elizabeth Roedl
2nd Jacob Roedl
3rd Jacob Roedl
4th Elizabeth Roedl
Dairy Cattle - Guernsey - Sr. Champion Cow-Ribbon
Do Not Enter
1st Jacob Roedl
Dairy Cattle - Guernsey - Grand Champion Female
Do Not Enter
1st Jacob Roedl
Dairy Cattle - Ayrshire & Brown Swiss - Baby Calf: March And Under
1st Jacob Roedl
2nd Terry Ellis
Dairy Cattle - Ayrshire & Brown Swiss - Jr. Heifer Calf: Feb - Decembe
1st Terry Ellis
2nd Terry Ellis
3rd Jacob Roedl
Dairy Cattle - Ayrshire & Brown Swiss - Sr. Heifer Calf: Sept - Novemb
1st Jacob Roedl
2nd Terry Ellis
3rd Jacob Roedl
4th Terry Ellis
Dairy Cattle - Ayrshire & Brown Swiss - Summer Yearling Heifer: June -
1st Terry Ellis
2nd Jacob Roedl
3rd Terry Ellis
4th Jacob Roedl
Dairy Cattle - Ayrshire & Brown Swiss - Jr. Yearling Heifer: March - J
1st Terry Ellis
2nd Jacob Roedl
3rd Terry Ellis
Dairy Cattle - Ayrshire & Brown Swiss - Winter Yearling Heifer: Dec -
1st Terry Ellis
2nd Terry Ellis
3rd Jacob Roedl
Dairy Cattle - Ayrshire & Brown Swiss - Sr Yearling Heifer: September
1st Jacob Roedl
2nd Terry Ellis
3rd Terry Ellis
Dairy Cattle - Ayrshire & Brown Swiss - Jr. Champion Female - Ribbon
Do Not Enter
1st Terry Ellis
Dairy Cattle - Ayrshire & Brown Swiss - 2 Year Old Cow
1st Jacob Roedl
2nd Terry Ellis
3rd Terry Ellis
Dairy Cattle - Ayrshire & Brown Swiss - 3 Year Old Cow
1st Jacob Roedl
2nd Terry Ellis
3rd Terry Ellis
Dairy Cattle - Ayrshire & Brown Swiss - Aged Cow
1st Terry Ellis
2nd Jacob Roedl
3rd Terry Ellis
Dairy Cattle - Ayrshire & Brown Swiss - Best Udder
1st Jacob Roedl
2nd Terry Ellis
3rd Terry Ellis
4th Jacob Roedl
Dairy Cattle - Ayrshire & Brown Swiss - Sr. Champion Cow - Ribbon
Do Not Enter
1st Jacob Roedl
Dairy Cattle - Ayrshire & Brown Swiss - Grand Champion Female
Do Not Enter
1st Jacob Roedl
Dairy Cattle - Milking Shorthorns - Baby Calf: March And Under
1st Bradley Cribbet Farms
2nd Bradley Cribbet Farms
Dairy Cattle - Milking Shorthorns - Jr. Heifer Calf: Feb - Dec
1st Bradley Cribbet Farms
2nd Bradley Cribbet Farms
Dairy Cattle - Milking Shorthorns - Sr. Heifer Calf: Sept - Novemb
1st Bradley Cribbet Farms
2nd Bradley Cribbet Farms
Dairy Cattle - Milking Shorthorns - Summer Yearling Heifer: June -
1st Bradley Cribbet Farms
2nd Bradley Cribbet Farms
Dairy Cattle - Milking Shorthorns - Jr. Yearling Heifer: March - J
1st Bradley Cribbet Farms
2nd Bradley Cribbet Farms
Dairy Cattle - Milking Shorthorns - Winter Yearling Heifer: Decemb
1st Bradley Cribbet Farms
2nd Bradley Cribbet Farms
Dairy Cattle - Milking Shorthorns - Sr. Yearling Heifer: Sept - No
1st Bradley Cribbet Farms
2nd Bradley Cribbet Farms
Dairy Cattle - Milking Shorthorns - Jr. Champion Female - Ribbon
Do Not Enter
1st Bradley Cribbet Farms
Dairy Cattle - Milking Shorthorns - 2 Year Old Cow
1st Bradley Cribbet Farms
2nd Bradley Cribbet Farms
Dairy Cattle - Milking Shorthorns - 3 Year Old Cow
1st Bradley Cribbet Farms
Dairy Cattle - Milking Shorthorns - Aged Cow
1st Bradley Cribbet Farms
Dairy Cattle - Milking Shorthorns - Best Udder
1st Bradley Cribbet Farms
2nd Bradley Cribbet Farms
Dairy Cattle - Milking Shorthorns - Sr. Champion Cow - Ribbon
Do Not Enter
1st Bradley Cribbet Farms
Dairy Cattle - Milking Shorthorns - Grand Champion Female
Do Not Enter
1st Bradley Cribbet Farms
Dairy Cattle - Overall Champion - Supreme Champion Cow
Do Not Enter
1st Bradley Cribbet Farms

[Back to Top]

Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Fine Arts - Drawing Professional Class
1st Phil Glosser
2nd Phil Glosser
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Fine Arts - Champion/Reserve Professional Class
DO NOT ENTER
1st Phil Glosser
2nd Phil Glosser
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Fine Arts - Painting-Oil/Acrylic Amateur Class
1st Mildred Read
2nd Terrie Owens
3rd Terrie Owens
4th Mildred Read
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Fine Arts - Watercolor Amateur Class
1st Shelly Matthews
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Fine Arts - Drawing Amateur Class
1st Kathryn Vanlanot
2nd Amanda R Nyamache
3rd Amanda R Nyamache
4th Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Fine Arts - Champion/Reserve Amateur Class
DO NOT ENTER
1st Kathryn Vanlanot
2nd Amanda R Nyamache
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Photography - People/Animals - Professional
1st Shawna Sweeney
2nd William S Kelley Sr.
3rd Holly Glosser
4th Phil Glosser
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Photography - Places/Things - Professional
1st Phil Glosser
2nd Holly Glosser
3rd William S Kelley Sr.
4th Shelly Matthews
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Photography - Black & White (Any Subject) - Professional
1st Phil Glosser
2nd William S Kelley Sr.
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Photography - Collection (6) Related Objects - Professional
1st Holly Glosser
2nd Phil Glosser
3rd Shawna Sweeney
4th William S Kelley Sr.
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Photography - Collection (6) Unrelated Objects - Professional
1st Holly Glosser
2nd Phil Glosser
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Photography - Champion/Reserve Professional
DO NOT ENTER
1st Phil Glosser
2nd Phil Glosser
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Photography - People/Animals - Amateur
1st Dakota Sweeney
2nd Sharon Matthews
3rd Dorothy Mowers
4th Brenda Wysowaty
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Photography - Places/Things - Amateur
1st Jennifer Mccoy
2nd Sharon Matthews
3rd Dorothy Mowers
4th Julie Lading
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Photography - Black & White (Any Subject) - Amateur
1st Jennifer Mccoy
2nd Roland S Jedlick
3rd Sharon Matthews
4th Ann Waymack
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Photography - Collection (6) Related Objects - Amateur
1st Kaitlyn Campbell
2nd Roland S Jedlick
3rd Sherry L Connelly
4th Robert F Matthews
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Photography - Collection (6) Unrelated Objects - Amateur
1st Jennifer Mccoy
2nd Robert F Matthews
3rd Roland S Jedlick
4th Robert F Matthews
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Photography - Champion/Reserve Amateur
DO NOT ENTER
1st Jennifer Mccoy
2nd Kaitlyn Campbell
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Antiques - Collections/Hobbies - Collection of Anique Toys 3 - 6 Pieces
1st Mary J Cline
2nd Ruth Foreman
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Antiques - Collections/Hobbies - Collection of Anique Glassware 3 - 6 Pieces
1st Mary J Cline
2nd Kevin Jones
3rd Barb Snider
4th Mary J Cline
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Antiques - Collections/Hobbies - Collection of Anique China 3 - 6 Pieces
1st Barb Snider
2nd Mary J Cline
3rd Kevin Jones
4th Barb Snider
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Antiques - Collections/Hobbies - Collection of Anique Books 3 - 6 Pieces
1st Phil Glosser
2nd Louise Vassay
3rd Ruth Foreman
4th Vivian Hallett
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Antiques - Collections/Hobbies - Collection of Anique Postcards 6 - 12 Pieces
1st Sharon Matthews
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Antiques - Collections/Hobbies - Collection of Anique Jewelry 3 - 6 Pieces
1st Mary J Cline
2nd Ruth Foreman
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Antiques - Collections/Hobbies - Collection of Anique Hand Tool 3 - 6 Pieces
1st Russell Stewart
2nd Vivian Hallett
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Antiques - Collections/Hobbies - Collection of Anique Dolls 3 - 6 Pieces
1st Mary J Cline
2nd Peggy Huckstep
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Antiques - Collections/Hobbies - Collection of Anique Bottles 3 - 6 Pieces
1st Kevin Jones
2nd Russell Stewart
3rd Phil Glosser
4th Kevin Jones
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Antiques - Collections/Hobbies - Coll of Anique Advertisements (Small) 3 - 6 Pieces
1st Byron Jobe
2nd Russell Stewart
3rd Vivian Hallett
4th Byron Jobe
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Antiques - Collections/Hobbies - Coll of Anique Kitchen Collectibles 3 - 6 Pieces
1st Tom Jones
2nd Mary J Cline
3rd Louise Vassay
4th Kevin Jones
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Antiques - Collections/Hobbies - Antique Lamp; 1 - 3 Pieces
1st Mary J Cline
2nd Mary J Cline
3rd Wanda Pierce
4th Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Antiques - Collections/Hobbies - Antique Quilt - Written Story Over 50 Years Old
1st Vivian Hallett
2nd Mary J Cline
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Antiques - Collections/Hobbies - Most Interesting Antique With Written Story
1st Phil Glosser
2nd Dorothy Mowers
3rd Vivian Hallett
4th Dorothy Mowers
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Antiques - Collections/Hobbies - Collection of Antiques; Any 3 - 6 Pieces
1st Gloria Jones
2nd Tom Jones
3rd Gloria Jones
4th Mary J Cline
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Antiques - Collections/Hobbies - Champion/Reserve
Do Not Enter
1st Kevin Jones
2nd Barb Snider
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Collections/Hobbies Not Antiqu - Collection Of Mini Figurines 5 - 20 Pieces
1st Barb Snider
2nd Mary J Cline
3rd Gloria Jones
4th Dorothy Mowers
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Collections/Hobbies Not Antiqu - Insect Collection Box Not Larger Than 24"x24" - 1 Box Per
1st Jaylin Jones
2nd Jaylin Jones
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Collections/Hobbies Not Antiqu - Shell Collection Container Not Larger Than 18"x18"
1st Gloria Jones
2nd Gloria Jones
3rd Pauline Heddin
4th Dorothy Mowers
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Collections/Hobbies Not Antiqu - Collection of Refrig Magnets 5 - 20 Pieces
1st Robert F Matthews
2nd Kevin Jones
3rd Peggy Huckstep
4th Sharon Matthews
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Collections/Hobbies Not Antiqu - Most Unusual Female Hobby
1st Gloria Jones
2nd Gloria Jones
3rd Dorothy Mowers
4th Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Collections/Hobbies Not Antiqu - Most Unusual Male Hobby
1st Mark McGrath
2nd Tom Jones
3rd Michael Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Collections/Hobbies Not Antiqu - Collection; Any Other Key Chains, Pencils, Slogan Buttons, Etc.
1st Kevin Jones
2nd Sherry L Connelly
3rd Mary J Cline
4th Dorothy Mowers
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Collections/Hobbies Not Antiqu - Champion/Reserve
Do Not Enter
1st Mark McGrath
2nd Jaylin Jones
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Handicraft - Novelty Costume Jewelry
1st Dorothy Mowers
2nd Barb Snider
3rd Barb Snider
4th Sherry L Connelly
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Handicraft - Christmas Stocking Or Tree Skirt
1st Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Handicraft - Christmas Decoration Or Tree Ornament
1st Terrie Owens
2nd Ruth Foreman
3rd Vivian Hallett
4th Alice M Seeley
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Handicraft - Doll Clothing Must Be Attached With Pins
1st Vivian Hallett
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Handicraft - Something Made Of Glass
1st Erin Blitz
2nd Erin Blitz
3rd Terrie Owens
4th Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Handicraft - Holiday Decorations Other Than Christmas
1st Terrie Owens
2nd Vivian Hallett
3rd Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Handicraft - Cumputer Art
1st Tom Sherman
2nd Shelly Matthews
3rd Sharon Matthews
4th Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Handicraft - Sr. Female Handicraft 55 Years Or Older
1st Alice M Seeley
2nd Alice M Seeley
3rd Mildred Read
4th Vivian Hallett
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Handicraft - Sr. Male Handicraft 55 Years Or Older
1st Russell Stewart
2nd Michael Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Handicraft - Champion/Reserve
Do Not Enter
1st Alice M Seeley
2nd Terrie Owens
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Miscellaneous Articles - Bird House
1st Drake Sweeney
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Miscellaneous Articles - Bird or Animal Feeder
1st Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Miscellaneous Articles - Any Wooden Article
1st Russell Stewart
2nd Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Miscellaneous Articles - Yard Ornament, Wood
1st Gayle Garrett
2nd Gayle Garrett
3rd Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Miscellaneous Articles - Yard Ornament, Any Other Kind Non Wooden
1st Mark McGrath
2nd Mark McGrath
3rd Christi J Woodyard
4th Christi J Woodyard
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Miscellaneous Articles - Ceramics, 1- 3 Pieces
1st Shelly Matthews
2nd Rose Phipps
3rd Wanda Pierce
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Miscellaneous Articles - Set of Hand Decorated Towels
1st Vivian Hallett
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Miscellaneous Articles - Article With Angel Motif
1st Alice M Seeley
2nd Vivian Hallett
3rd Wanda Pierce
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Miscellaneous Articles - Silk Flower Arrangement
1st Peggy Huckstep
2nd Peggy Huckstep
3rd Vivian Hallett
4th Louise Vassay
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Miscellaneous Articles - Scrap Book, 1
1st Vivian Hallett
2nd Robert F Matthews
3rd Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Miscellaneous Articles - Champion/Reserve
Do Not Enter
1st Mark McGrath
2nd Shelly Matthews
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Needle Work - Needle Point, Any Kind Including Plastic Canvas
1st Mary J Cline
2nd Mary J Cline
3rd Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Needle Work - Cross Stitch, Any Kind
1st Barb Snider
2nd Dorothy Mowers
3rd Dorothy Mowers
4th Barb Snider
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Needle Work - Counted Cross Stitch
1st Dorothy Mowers
2nd Alice Shonk
3rd Dorothy Mowers
4th Vivian Hallett
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Needle Work - Knitted Article
1st Elsie M Carter
2nd Elsie M Carter
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Needle Work - Knitted Afghan
1st Mildred Read
2nd Mildred Read
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Needle Work - Needle Work, Any Other Kind
1st Mildred Read
2nd Alice Shonk
3rd Martha Ferguson
4th Barb Snider
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Needle Work - Table Cloth, Runner or Place Mats, Any Kind
1st Gayle Garrett
2nd Gayle Garrett
3rd Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Needle Work - Champion/Reserve
Do Not Enter
1st Mary J Cline
2nd Elsie M Carter
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Pillow Cases - Pair Pillow Cases White Embroidery
1st Martha Ferguson
2nd Vivian Hallett
3rd Martha Ferguson
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Pillow Cases - Pair Pillow Cases Colored Embroidery
1st Martha Ferguson
2nd Judy Harrison
3rd Gayle Garrett
4th Vivian Hallett
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Pillow Cases - Pair Pillow Cases Crossed Stitched
1st Vivian Hallett
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Pillow Cases - Pair Pillow Cases - Lace Trim
1st Vivian Hallett
2nd Martha Ferguson
3rd Martha Ferguson
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Pillow Cases - Pair Pillow Cases - Any Kind
1st Vivian Hallett
2nd Martha Ferguson
3rd Martha Ferguson
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Pillow Cases - Champion/Reserve
Do Not Enter
1st Vivian Hallett
2nd Martha Ferguson
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Quilts - Embroidered
1st Donna Homann
2nd Barb Snider
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Quilts - Baby Quilt
1st Barb Snider
2nd Barb Snider
3rd Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Quilts - Any Other Kind
1st Mary J Cline
2nd Rita Underwood
3rd Barb Snider
4th Wanda Pierce
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Quilts - Champion/Reserve
Do Not Enter
1st Mary J Cline
2nd Donna Homann
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Crocheting - Center Pieces - 14" or Over
1st Vivian Hallett
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Crocheting - DoiIlies - Under 14"
1st Vivian Hallett
2nd Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Crocheting - Crocheted Afghan
1st Ann Waymack
2nd Christi J Woodyard
3rd Ann Waymack
4th Christi J Woodyard
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Crocheting - Any Other Crocheted Article
1st Gayle Garrett
2nd Barb Snider
3rd Ruth Foreman
4th Ann Waymack
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Crocheting - Champion/Reserve
Do Not Enter
1st Ann Waymack
2nd Gayle Garrett
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Potpourri (Little Everything) - Any Homemade Toy, Stuffed Animal or Doll
1st Vivian Hallett
2nd Harold Marts
3rd Dorothy Mowers
4th Barb Snider
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Potpourri (Little Everything) - Any Hand Decorated Article Of Clothing
1st Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Potpourri (Little Everything) - Anything With Sunflowers 3 - 6 Pieces
1st Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Potpourri (Little Everything) - Any Kitchen Novelty
2 Pot Holders, 2 Kitchen Towels, 2 Apron
1st Barb Snider
2nd Elsie M Carter
3rd Vivian Hallett
4th Elsie M Carter
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Potpourri (Little Everything) - Any Homemade Article Of Clothing
1st Elsie M Carter
2nd Ruth Foreman
3rd Elsie M Carter
4th Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Potpourri (Little Everything) - Child's Costume
1st Vivian Hallett
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Potpourri (Little Everything) - Bead Craft
1st Alice M Seeley
2nd Barb Snider
3rd Barb Snider
4th Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Potpourri (Little Everything) - Something Made With A Holiday Theme
1st Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Potpourri (Little Everything) - Something Made Of Old Jeans
1st Mary J Cline
2nd Ann Waymack
3rd Pauline Heddin
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Potpourri (Little Everything) - Any Other Homemade Article Not Listed
1st Ann Waymack
2nd Ruth Foreman
3rd Sherry L Connelly
4th Vivian Hallett
Fine Arts, Textiles, & Hobbies - Potpourri (Little Everything) - Champion/Reserve
Do Not Enter
1st Mary J Cline
2nd Ann Waymack

[Back to Top]

Floriculture Products - Cut Flowers - Dahila, Single Specimen
1st Amanda Smith
2nd Amanda Smith
Floriculture Products - Cut Flowers - Bachelor Buttons, 5 Stems
1st Amanda Smith
2nd Amanda Smith
3rd Tanya Kelley
Floriculture Products - Cut Flowers - Rose, Single Stem
1st Dorothy Mowers
2nd Amanda Smith
3rd Barb Snider
4th Amanda Smith
Floriculture Products - Cut Flowers - Lily, Any Variety, 3 Stalks
1st Amanda Smith
2nd Tom Sherman
Floriculture Products - Cut Flowers - Marigold, French, 5 Stems - Small Variety
1st Barb Snider
2nd Amanda Smith
3rd Amanda Smith
Floriculture Products - Cut Flowers - Rose Bouquet, 5 Stems
1st Barb Snider
Floriculture Products - Cut Flowers - Snapdragons, 3 Stems
1st Amanda Smith
2nd Amanda Smith
Floriculture Products - Cut Flowers - Zinnias, Lg Variety, 3 Stems
1st Alex Lazzara
Floriculture Products - Cut Flowers - Annuals, Any, 5 Stems
1st Amanda Smith
2nd Tanya Kelley
Floriculture Products - Cut Flowers - Perennials, Any, 5 Stems
1st Roland S Jedlick
2nd Tanya Kelley
3rd Tanya Kelley
4th Amanda Smith
Floriculture Products - Cut Flowers - Mixed Bouquet, Any, 5 Stems
1st Amanda Smith
2nd Amanda Smith
Floriculture Products - Cut Flowers - Champion/Reserve
DO NOT ENTER
1st Roland S Jedlick
2nd Amanda Smith
Floriculture Products - Live Plants - Impatience
1st Pauline Heddin
Floriculture Products - Live Plants - Begonia
1st Gloria Jones
2nd Barb Snider
3rd Julie Lading
Floriculture Products - Live Plants - Coleus
1st Mildred Read
2nd Gloria Jones
Floriculture Products - Live Plants - Geranium, In Bloom
1st Gloria Jones
Floriculture Products - Live Plants - Most Unusual Plant
1st Pauline Heddin
Floriculture Products - Live Plants - Hanging Basket
1st Julie Lading
2nd Pauline Heddin
Floriculture Products - Live Plants - Any Other Kind
1st Brenda Wysowaty
2nd Martha Ferguson
3rd Dorothy Mowers
4th Pauline Heddin
Floriculture Products - Live Plants - Champion/Reserve
DO NOT ENTER
1st Gloria Jones
2nd Mildred Read
Floriculture Products - Flower Arrangememts (Fresh) - Pitcher Bouquet
1st Vivian Hallett
2nd Dorothy Mowers
3rd Barb Snider
4th Louise Vassay
Floriculture Products - Flower Arrangememts (Fresh) - Figurine Containing Arrange
1st Dorothy Mowers
2nd Dorothy Mowers
Floriculture Products - Flower Arrangememts (Fresh) - Center Piece For Child's B'day
1st Vivian Hallett
Floriculture Products - Flower Arrangememts (Fresh) - Center Piece - Wild Flowers
1st Karrie A Barnes
2nd Louise Vassay
3rd Vivian Hallett
Floriculture Products - Flower Arrangememts (Fresh) - Arrangement Using Single Flower Leaves May Be Added
1st Dorothy Mowers
2nd Karrie A Barnes
3rd Dorothy Mowers
4th Vivian Hallett
Floriculture Products - Flower Arrangememts (Fresh) - Bouquet For A Teacher
1st Vivian Hallett
Floriculture Products - Flower Arrangememts (Fresh) - Arrangement - Theme Of Song
1st Brenda Wysowaty
Floriculture Products - Flower Arrangememts (Fresh) - Arrangement Suggesting Fall
Accessories/Background May Be Added
1st Vivian Hallett
Floriculture Products - Flower Arrangememts (Fresh) - Something From Nothing
1st Louise Vassay
2nd Karrie A Barnes
3rd Dorothy Mowers
4th Vivian Hallett
Floriculture Products - Flower Arrangememts (Fresh) - Champion/Reserve
1st Brenda Wysowaty
2nd Vivian Hallett

[Back to Top]

Harness Racing - MONDAY HARNESS RACING - ILLINI 2 YO PACE DIV. 1
1st RON PHILLIPS and JOHN CARVER
2nd Johnny Rice
3rd RAY HANNA, B. GEILER; JIM EDGAR
4th Jessie Turnipseed
5th Jerry Mims
6th ALBERT CLEMONS
Harness Racing - MONDAY HARNESS RACING - ILLINI 2 YO PACE DIV. 2
1st WILSON RACING STBL, A. CALVERT
2nd Hugh Lacey
3rd DONNA CARROLL
4th Meltaurus Williams
5th BRYAN BROWN and PUAL CAVETT
Harness Racing - MONDAY HARNESS RACING - ILLINI 2 YO COLT PACE DIV 1
1st Ray Hanna, R. Courson
2nd RON LOTT
3rd TOMMIE PASTER
4th HELEN MC MAHON
5th Gloria Gillis
Harness Racing - MONDAY HARNESS RACING - ILLINI 2 YO COLT PACE DIV 2
1st Willie Scott
2nd MARCUS MILLER,O.J MILLER;C. MCGILVERY
3rd MICHAEL TAGUE
4th MIKE JOHNSON and CARTER WILSON
5th ORVILLE RURSCH
Harness Racing - MONDAY HARNESS RACING - TOPLINE 2 YO TROT
1st Gloria Gillis
2nd CASSIDY MELLOY
3rd DAVID LOWE
4th MARK ANDERSON
Harness Racing - MONDAY HARNESS RACING - TOPLINE 2 YO PACE
1st Ervin Miller Stable Et Al
2nd LARRY MULVEY and BARBARA MULVEY
3rd Ervin Miller Stable
4th BENITA SIMMONS and HEIDI MILLER
5th Gloria Gillis
Harness Racing - MONDAY HARNESS RACING - OPEN FILLIES and MARES DIV 1
1st Patrick Melloy Jr.
2nd Hugh Kirkwood
3rd Mike Gee
4th Darry and Gene Birch and Dakota Birch
Harness Racing - MONDAY HARNESS RACING - OPEN FILLIES and MARES DIV 2
1st Sam andShirley Glossup
2nd BRIAN FREESE and JERRY FREESE
3rd Samuel Greer
4th MITCH FINN, M. MILLER, S. FINN
5th Don Bryant
Harness Racing - TUESDAY HARNESS RACING - ILLINI 2 YO TROT
1st Craig Banks and Josh Banks
2nd Robert Lacey
3rd Jerald Viviani and Donna Viviani
4th Ed Harrell
5th Phillips Standardbreds
6th Lilly Racing Stable Inc.
Harness Racing - TUESDAY HARNESS RACING - TOPLINE 3 YO and UP MARE PACE
1st Randall Finn
2nd Randy Denham
3rd Randall Finn
4th Johnny Rice
5th Mike and Adam Knicley, Jordan Knicley
6th Sam andShirley Glossup
7th Gloria Gillis
Harness Racing - TUESDAY HARNESS RACING - TOPLINE 3+ YO COLT PACE
1st LITTLE SPRINGWOOD FARM
2nd Emily Olsen
3rd Dorothy Lewis
4th Combs Investment Inc.
5th Dave Decker
Harness Racing - TUESDAY HARNESS RACING - ILLINI 3 YO FILLY TROT
1st Jack James and Bonnie James
2nd Flacco Family Farms LLC
3rd OWEN JULIUS
4th Paul Trenkle and Charlotte Trenkle
5th John Knifley
Harness Racing - TUESDAY HARNESS RACING - ILLINI 3 YO COLT TROT
1st Phillips Standardbreds
2nd LAVERN HOSTETLER and A. LOMBARDI
3rd Craig Banks and Josh Banks
4th Gloria Gillis
5th Frank Bell
Harness Racing - WEDNESDAY HARNESS RACING - TOPLINE 3 Y0 and UP TROT
1st James Mason
2nd LEO BURNS
3rd Randall Finn
4th Phillips Standardbreds
5th Lynn R Harris
6th John Knifley
7th ERVIN MILLER STBL. and H.W. WRIGHT
Harness Racing - WEDNESDAY HARNESS RACING - ISS 2 YO FILLY TROT DIV 1
1st RON and DEE PHILLIPS; JOHN CARVER,J. FERGE
2nd GEORGE KNACKMUHS
3rd DELBERT BURKETT and RUTH BURKETT
4th SUE PHILLIPS; ET AL
5th SAWGRASS FARMS LLC
Harness Racing - WEDNESDAY HARNESS RACING - ISS 2 YO FILLY TROT DIV 2
1st CARY and KIM DOEHRING
2nd Carol Graham
3rd Ron Phillips, ET AL
4th Mary Lee Jeffers
5th Jerry Graham, JD Graham
Harness Racing - WEDNESDAY HARNESS RACING - ISS 2 YO COLT TROT
1st Phillips Standardbreds
2nd DOUG GRAHAM
3rd John Carver
4th WORLD CLASS RACING LLC
5th LEO EDWARDS
6th WAYNE BROWN
7th Jerry Graham, JD Graham
8th Jerry Mims
Harness Racing - WEDNESDAY HARNESS RACING - ISS 2 YO FILLY PACE
1st Z TAM RACING and D. MCCAFFREY
2nd RICHARD L JOHNSON
3rd RON PHILLIPS and JOHN CARVER
4th Sue Phillips and Jerald Viviani
5th Ervin Stable Miller, Hannah Miller
6th WINDY CITY FARM
Harness Racing - WEDNESDAY HARNESS RACING - ISS 2 YO COLT PACE DIV 1
1st Tanah Merah Farms LLC
2nd SAWGRASS FARMS LLC
3rd JAMES MC CASLIN
4th SHELLY GRAHAM
Harness Racing - WEDNESDAY HARNESS RACING - ISS 2 YO COLT PACE DIV 2
1st SHIM RACING LLC and M. ANDERSON
2nd GLEN BAUMAN
3rd Willie Scott
4th BRYAN BROWN and LEROY BROWN
Harness Racing - WEDNESDAY HARNESS RACING - AMATEUR RACE
1st Beth Larson
2nd MARCUS TURNER
3rd MITCH FINN, M. MILLER, S. FINN
4th Gene Birch, Dakota Birch
5th Darry and Rose Birch
Harness Racing - THURSDAY HARNESS RACING - ILLINI 3 YO PACE DIV 1
1st Curtis Rice
2nd Lilly Racing Stable Inc.
3rd Tannor Spittler, Stacey Adams
4th ALBERT CLEMONS
5th Combs Investment Inc.
Harness Racing - THURSDAY HARNESS RACING - ILLINI 3 YO PACE DIV 2
1st Arnold Ralston
2nd WILSON RACING STBL.; ET AL
3rd Jessie Turnipseed
4th Lilly Racing Stable Inc.
5th William Alagna, Marta Alagna
Harness Racing - THURSDAY HARNESS RACING - OPEN PACE
1st Sam and Shirley Glossup
2nd Flacco Family Farms LLC
3rd William Alagna, Marta Alagna
4th CAROL TANNER
5th Joe Swartzentruber
Harness Racing - THURSDAY HARNESS RACING - MAIDEN PACE DIV 1
1st REBECCA LUSTIG and SUMMER SKY STBLS.
2nd ANTHONY KELLERMAN
3rd DALE and CATHY KANITZ
4th WAYNE BROWN
5th Gloria Gillis
6th JIM KIMBALL
7th TOMMIE PASTER
8th Ron Pine
Harness Racing - THURSDAY HARNESS RACING - MAIDEN PACE DIV 2
1st David Snyder, Charles Hellany
2nd Phillip Finn Sr.
3rd Darry Birch
4th Clifford Johns and David Johns
5th EDWARD THOMAS
6th Harold Mast
7th Gloria Gillis
Harness Racing - THURSDAY HARNESS RACING - MAIDEN PACE DIV 3
1st Tom Tetrick and MaryAlice Tetrick
2nd Randall Finn
3rd WAYNE BROWN
4th ALBERT CLEMONS
5th Gloria Gillis
6th C. Allan Finn
7th DIANA and DEON WILSON; DARBY and G. MCNEIL
Harness Racing - THURSDAY HARNESS RACING - NW 2 TROT DIV 1
1st TETRICK RACING INC.
2nd Sam andShirley Glossup
3rd CAROL STRINGER and ROSHUN TRIGG
4th Cathy Rutherford
5th LARRY SWARTZENTRUBER
Harness Racing - THURSDAY HARNESS RACING - NW 2 TROT DIV 2
1st Sam andShirley Glossup
2nd HOWARD ARMSTRONG
3rd Jack Derousse
4th MARVIN and A. SWARTZENTRUBER
5th TETRICK RACING INC.
Harness Racing - FRIDAY HARNESS RACING - OPEN PACE DIV. 1
1st Dane May
2nd MARCUS TURNER
3rd Sam andShirley Glossup
4th Harold Finn Jr. and Mark Anderson
5th ADARRYL GATES
6th BRIAN FREESE and JERRY FREESE
7th Sam andShirley Glossup
Harness Racing - FRIDAY HARNESS RACING - OPEN PACE DIV. 2
1st MARCUS TURNER
2nd Johnny Rice
3rd Patrick Melloy Jr.
4th Sam andShirley Glossup
5th Curtis Rice
6th W. Larry Binkley
7th TDandMaryAlice Tetrick, Tom T. Tetrick
8th BRIAN FREESE and JERRY FREESE
Harness Racing - FRIDAY HARNESS RACING - NW 2 PACE DIV. 1
1st Judith S. May
2nd Arlin Bushue
3rd Phillip Finn Sr.
4th Roger Allhands and Linda Allhands
5th Mike Gee
6th HUGH MEEK JR.
Harness Racing - FRIDAY HARNESS RACING - NW 2 PACE DIV. 2
1st Mike Gee
2nd Sam andShirley Glossup
3rd Larry Plank
4th HUGH and CHERI MEEK JR.; V. LA BURGIO
5th Brittni Hughes
Harness Racing - FRIDAY HARNESS RACING - NW 5000 TROT
1st TOM D TETRICK, ET AL
2nd NEIL COLEMAN
3rd CASSIDY MELLOY
4th JANN LOGUE and ROBERT FOX
5th Carl Ogle
Harness Racing - FRIDAY HARNESS RACING - NW 5000 PACE DIV 1
1st TOMMIE PASTER
2nd Harold Stone
3rd Don Bryant
4th CASSIDY MELLOY
5th Harold Mast
Harness Racing - FRIDAY HARNESS RACING - NW $5000 PACE DIV 2
1st Patrick Melloy Jr.
2nd Larrry Binkley and Michelle Binkley
3rd Mike Gee
4th Mike Titus and Stan Holsapple
5th Hugh Kirkwood
Harness Racing - FRIDAY HARNESS RACING - MAIDEN TROT DIV 1
1st Lynn and Brett Wilfong
2nd Sam andShirley Glossup
3rd David Lowe and T. Hardway
4th Tom T. Tetrick
5th Lilly Racing Stable Inc.
6th Cathy Rutherford
7th Dirk Simpson
Harness Racing - FRIDAY HARNESS RACING - MAIDEN TROT DIV 2
1st Julius Beck
2nd TETRICK RACING INC.
3rd Jack James and Bonnie James
4th JERRY RIGG
5th Harry and Bev Parrish
Harness Racing - FRIDAY HARNESS RACING - MAIDEN TROT DIV 3
1st Bob Thomas
2nd Tom Tetrick and MaryAlice Tetrick
3rd James Mason
4th Dirk Simpson
5th BRETT WILFONG
6th Cathy Rutherford

[Back to Top]

Horticulture Products - Apples - Any Other Kind (5)
Any Stage Of Maturity
1st Barb Snider
Horticulture Products - Other Fruits/Nuts (5) - Peaches, Yellow (5)
Any Stage Of Maturity
1st Julie Lading
Horticulture Products - Other Fruits/Nuts (5) - Pears, Any Kind (5)
Any Stage Of Maturity
1st Jaylin Jones
2nd Alex Lazzara
Horticulture Products - Other Fruits/Nuts (5) - Berries, Any Kind (5)
Any Stage Of Maturity
1st Rita Underwood
2nd Roland S Jedlick
Horticulture Products - Other Fruits/Nuts (5) - Grapes, (5)
Any Stage Of Maturity
1st Tom Sherman
Horticulture Products - Other Fruits/Nuts (5) - Nuts, Any Kind (5)
1st Jaylin Jones
2nd Connel Tutewiler
3rd Julie Lading
Horticulture Products - Other Fruits/Nuts (5) - Champion/Reserve
75% Quality, 25% Display
1st Rita Underwood
2nd Tom Sherman
Horticulture Products - Fruit Arrangements - Fruit Arrangement
1st Pauline Heddin

[Back to Top]

Junior Department - Jr. Culinary - Chocalate Chip Cookies - 4
1st Kaitlyn Campbell
2nd Travis Campbell
Junior Department - Jr. Culinary - Peanut Butter Cookies - 4
1st Travis Campbell
2nd Kaitlyn Campbell
Junior Department - Jr. Culinary - Corn Bread
1st William Kelley
Junior Department - Jr. Culinary - Bread Made With Bread Machine
1st William Kelley
Junior Department - Jr. Culinary - Cake, Any Small, Frosted
1st William Kelley
Junior Department - Jr. Culinary - Champion/Reserve
DO NOT ENTER
1st William Kelley
2nd Travis Campbell
Junior Department - Jr Vegetables - Zucchini - 1
1st Jaylin Jones
2nd Travis Campbell
3rd Jaylin Jones
4th Kaitlyn Campbell
Junior Department - Jr Vegetables - Squash, Any - 1
1st Jaylin Jones
Junior Department - Jr Vegetables - Cucumbers - 5
1st Kaitlyn Campbell
2nd Jaylin Jones
Junior Department - Jr Vegetables - Beans, Green - 12
1st Haylee Lading
Junior Department - Jr Vegetables - Beets - 5
1st Travis Campbell
Junior Department - Jr Vegetables - Cabbage, Any - 1
1st Jaylin Jones
Junior Department - Jr Vegetables - Onions, Any - 5
1st Jaylin Jones
2nd Morgan Roberts
Junior Department - Jr Vegetables - Peppers, Bell - 5
1st Jaylin Jones
2nd Timmy Lading
Junior Department - Jr Vegetables - Peppers, Any Other - 5
1st Austin Sherman
2nd Travis Campbell
3rd Jaylin Jones
Junior Department - Jr Vegetables - Potatoes, Any - 5
1st Karlie Lading
Junior Department - Jr Vegetables - Tomatoes, Any - 5
1st Jaylin Jones
2nd Karlie Lading
Junior Department - Jr Vegetables - Tomatoes, Salad - 12
1st Jaylin Jones
2nd Jaylin Jones
3rd Travis Campbell
Junior Department - Jr Vegetables - Sunflower, Tallest - Cut Off At Root
1st Morgan Roberts
2nd Abbie Sherman
Junior Department - Jr Vegetables - Champion/Reserve
DO NOT ENTER
1st Jaylin Jones
2nd Morgan Roberts
Junior Department - Jr. Handicraft - Photo Poster-4 to 6 Pictures
1st Brittany Medsker
2nd Alethe Vassay
3rd Haylee Lading
4th Austin Sherman
Junior Department - Jr. Handicraft - Child's Drawing, Ages 8-12
1st William Kelley
2nd Abbie Sherman
Junior Department - Jr. Handicraft - Teenage Drawing, Ages 13-18
1st Vance Bollinger
2nd Todd Bollinger
3rd Vance Bollinger
4th Dalton Toberman
Junior Department - Jr. Handicraft - Child's Painting, Ages 8-12
1st Brittany Medsker
2nd Abbie Sherman
3rd Brittany Medsker
4th Karlie Lading
Junior Department - Jr. Handicraft - Teenage Painting, Ages 13-18
1st Vance Bollinger
Junior Department - Jr. Handicraft - Crayon Picture, Ages 8-12
1st Brittany Medsker
2nd Haylee Lading
Junior Department - Jr. Handicraft - Watercolor Picture, Ages 8-12
1st Brittany Medsker
2nd Emma K Edwards
3rd Abbie Sherman
Junior Department - Jr. Handicraft - Pencil, Freehand Drawing
1st Vance Bollinger
2nd Todd Bollinger
3rd Nathan Medsker
4th Travis Campbell
Junior Department - Jr. Handicraft - Any Other Art/Craft, Ages 8-12
1st Abbie Sherman
2nd Emma K Edwards
3rd Brittany Medsker
4th Nathan Medsker
Junior Department - Jr. Handicraft - Any Othr Art/Craft, Ages 13-18
1st Vance Bollinger
2nd Timmy Lading
3rd Vance Bollinger
4th Alethe Vassay
Junior Department - Jr. Handicraft - Child's Hobby - Ages 8-12 No More Than 10 Items
1st Brittany Medsker
2nd Brittany Medsker
Junior Department - Jr. Handicraft - Teenage Hobby - Ages 13-18 No More Than 10 Items
1st Vance Bollinger
2nd Alethe Vassay
Junior Department - Jr. Handicraft - Plastic Model
1st Nathan Medsker
2nd Rhydon Vassay
Junior Department - Jr. Handicraft - Any Wooden Article
1st Jaylin Jones
2nd Austin Sherman
3rd Austin Sherman
Junior Department - Jr. Handicraft - Ceramics, Made By Exhibitor
1st Nathan Medsker
Junior Department - Jr. Handicraft - Card Collection - 1 Book Only Minimum 12 Cards
1st Rhydon Vassay
Junior Department - Jr. Handicraft - Computer Art
1st Brittany Medsker
2nd Austin Sherman
Junior Department - Jr. Handicraft - Hand Made Jewelry
1st Alethe Vassay
2nd Alethe Vassay
3rd Brittany Medsker
4th Brittany Medsker
Junior Department - Jr. Handicraft - Hand Made Christmas Decoration
1st Timmy Lading
2nd Brittany Medsker
Junior Department - Jr. Handicraft - Bead Art
1st Vance Bollinger
2nd Jaylin Jones
Junior Department - Jr. Floriculture - Marigold, Any, 3 Stems
1st Travis Campbell
2nd Kaitlyn Campbell
Junior Department - Jr. Floriculture - Rose, 1 Stem
1st Travis Campbell
Junior Department - Jr. Floriculture - Bouquet, Any, 5 Stems
1st Morgan Roberts
Junior Department - Jr. Floriculture - Plant, Any Kind
1st Haylee Lading
2nd Timmy Lading
3rd Karlie Lading
Junior Department - Jr. Floriculture - Champion/Reserve
DO NOT ENTER
1st Morgan Roberts
2nd Timmy Lading

[Back to Top]

Junior Goat Show - Alpine Dairy Goats - Jr. Doe Kid Under 5 Mnths
1st Jaylin Jones
2nd Jaylin Jones
Junior Goat Show - Alpine Dairy Goats - Sr. Doe Kid 6 Months Thru 1 Ye
1st Jaylin Jones
2nd Jaylin Jones
Junior Goat Show - Alpine Dairy Goats - Doe 1 Year And Under 2, Dry
1st Jaylin Jones
2nd Jaylin Jones
Junior Goat Show - Alpine Dairy Goats - Jr Champion/Reserve
Do Not Enter
1st Jaylin Jones
2nd Jaylin Jones
Junior Goat Show - Alpine Dairy Goats - Doe Fresh Over 1 Year Under 2
1st Jaylin Jones
Junior Goat Show - Alpine Dairy Goats - Doe Fresh Over 2 Under 3
1st Jaylin Jones
2nd Jaylin Jones
Junior Goat Show - Alpine Dairy Goats - Doe Fresh Over 3 Under 4
1st Jaylin Jones
2nd Jaylin Jones
Junior Goat Show - Alpine Dairy Goats - Doe Fresh 4 Years And Over
1st Jaylin Jones
2nd Jaylin Jones
Junior Goat Show - Alpine Dairy Goats - Sr Champion Champion/Reserve
Do Not Enter
1st Jaylin Jones
2nd Jaylin Jones
Junior Goat Show - Nubian Dairy Goats - Jr. Doe Kid Under 5 Months
1st Jaylin Jones
Junior Goat Show - Nubian Dairy Goats - Jr Champion/reserve
Do Not Enter
1st Jaylin Jones
Junior Goat Show - Nubian Dairy Goats - Doe Fresh 4 Years And Over
1st Jaylin Jones
Junior Goat Show - Nubian Dairy Goats - Sr. Champion/reserve
Do Not Enter
1st Jaylin Jones
Junior Goat Show - All Other Purebred Dairy Goats - Jr. Doe Kid - Under 5 Months
1st Jaylin Jones
2nd Jaylin Jones
Junior Goat Show - All Other Purebred Dairy Goats - Sr. Doe Kid - 6 Mths & Und 1 Y
1st Jaylin Jones
Junior Goat Show - All Other Purebred Dairy Goats - Jr. Champion/Reserve
Do Not Enter
1st Jaylin Jones
2nd Jaylin Jones
Junior Goat Show - All Other Purebred Dairy Goats - Doe Fresh - Ovr 1, Under 2
1st Jaylin Jones
Junior Goat Show - All Other Purebred Dairy Goats - Doe Fresh - Ovr 3, Under 4
1st Darrin Gingerich
2nd Ethan Gingerich
Junior Goat Show - All Other Purebred Dairy Goats - Doe Fresh - 4 Years & Over
1st Jaylin Jones
Junior Goat Show - All Other Purebred Dairy Goats - Sr. Champion/Reserve
Do Not Enter
1st Darrin Gingerich
2nd Jaylin Jones
Junior Goat Show - Grade Dairy Goats - Jr. Doe Kid - Under 5 Months
1st Darrin Gingerich
2nd Ethan Gingerich
3rd Jaylin Jones
4th Darrin Gingerich
Junior Goat Show - Grade Dairy Goats - Sr. Doe Kid - 6 Mths & Und 1 Y
1st Jaylin Jones
2nd Ethan Gingerich
3rd Jaylin Jones
4th Darrin Gingerich
Junior Goat Show - Grade Dairy Goats - Doe 1 Yr & Under 2, Dry
1st Jaylin Jones
Junior Goat Show - Grade Dairy Goats - Jr. Champion/Reserve
Do Not Enter
1st Jaylin Jones
2nd Jaylin Jones
Junior Goat Show - Grade Dairy Goats - Doe - Fresh, Over 1 & Under 2
1st Jaylin Jones
2nd Ethan Gingerich
3rd Darrin Gingerich
4th Hunter W Warner
Junior Goat Show - Grade Dairy Goats - Doe - Fresh, Over 2 & Under 3
1st Jaylin Jones
2nd Hunter W Warner
3rd Darrin Gingerich
Junior Goat Show - Grade Dairy Goats - Doe - Fresh, Over 3 & Under 4
1st Jaylin Jones
2nd Ethan Gingerich
3rd Darrin Gingerich
Junior Goat Show - Grade Dairy Goats - Doe - Fresh, 4 Years & Over
1st Ethan Gingerich
2nd Jaylin Jones
Junior Goat Show - Grade Dairy Goats - Sr. Champion/Reserve
Do Not Enter
1st Jaylin Jones
2nd Jaylin Jones
Junior Goat Show - All Breeds Dairy Goats - Wether - All Breeds
1st Hunter W Warner
2nd Jaylin Jones
3rd Hunter W Warner
4th Sawyer Overton
Junior Goat Show - All Breeds Dairy Goats - Pr of Doe Kids, Under 1 Yr
1st Darrin Gingerich
2nd Jaylin Jones
3rd Ethan Gingerich
Junior Goat Show - Overall Champion Dairy Goat - Best Dairy Goat Doe Of Show
Do Not Enter
1st Jaylin Jones
Junior Goat Show - Junior Pygmy Goats - Doe 1 Year To 2 Years
1st Sam Uphoff
2nd Sam Uphoff
Junior Goat Show - Junior Pygmy Goats - Aged Doe Over 2 Years
1st Allison Gossett
2nd Allison Gossett
3rd Jaylin Jones
Junior Goat Show - Junior Pygmy Goats - Wether Born 9/1 To 6/15
1st Allison Gossett
2nd Sam Uphoff
Junior Goat Show - Junior Pygmy Goats - Sr Champion - Ros & $5.00
Do Not Enter
1st Allison Gossett
2nd Sam Uphoff
Junior Goat Show - Jr. Pygmy Overall Champion - Best Pygmy Doe Of The Show
Do Not Enter
1st Allison Gossett
Junior Goat Show - Junior Boer Meat Goats - Jr. Doe Kid, 6 Wks - 5 Months
1st Jaylin Jones
2nd Rikki Lang
3rd Rikki Lang
4th Jaylin Jones
5th Luke Mowers
6th Dalton Cox
Junior Goat Show - Junior Boer Meat Goats - Sr. Doe Kid, 6 Months - 1 Year
1st Jaylin Jones
2nd Jaylin Jones
Junior Goat Show - Junior Boer Meat Goats - Doe, 1 Year & Under 2, Dry
1st de Buhr Anna
2nd Rikki Lang
3rd Rikki Lang
Junior Goat Show - Junior Boer Meat Goats - Jr. Champion/Reserve
Do Not Enter
1st de Buhr Anna
2nd Jaylin Jones
Junior Goat Show - Junior Boer Meat Goats - Doe, Fresh - Over 1 & Under 2
1st Hunter W Warner
2nd Dalton Cox
3rd Jaylin Jones
4th Dalton Cox
5th Rikki Lang
6th Rikki Lang
Junior Goat Show - Junior Boer Meat Goats - Doe, Fresh - Over 2 & Under 3
1st Jaylin Jones
2nd Rikki Lang
3rd Rikki Lang
Junior Goat Show - Junior Boer Meat Goats - Doe, Fresh - Over 3 & Under 4
1st Rikki Lang
2nd Rikki Lang
Junior Goat Show - Junior Boer Meat Goats - Doe, Fresh - 4 Years & Over
1st Rikki Lang
2nd Rikki Lang
3rd Jaylin Jones
Junior Goat Show - Junior Boer Meat Goats - Sr. Champion/Reserve
Do Not Enter
1st Hunter W Warner
2nd Rikki Lang
Junior Goat Show - Junior Boer Meat Goats - Wether
1st Jaylin Jones
2nd Sawyer Overton
3rd Haley Fairley
4th Lacey Fairley
5th Rikki Lang
6th Courtney Gossett
Junior Goat Show - Junior Boer Meat Goats - Pr Of Doe Kids, Under 1 Year
1st Jaylin Jones
2nd Rikki Lang
3rd Dalton Cox
Junior Goat Show - Boer Meat Overall Champion - Best Boer Meat Goat Of Show
Do Not Enter
1st Anna de Buhr

[Back to Top]

Junior Sheep Show - Hampshire - Hampshire Fall Ram 9/1-12/31
1st Austin Menges
2nd Mitchell Gillett
3rd Austin Menges
4th Mitchell Gillett
Junior Sheep Show - Hampshire - Hampshire Spring Ram Jan 1
1st Austin Menges
2nd Mitchell Gillett
3rd Mitchell Gillett
Junior Sheep Show - Hampshire - Hampshire Champion Ram
Do Not Enter
1st Austin Menges
Junior Sheep Show - Hampshire - Hampshire Ewe 1 Yr And Under 2
1st Zara Kasey
2nd Zara Kasey
3rd Mitchell Gillett
4th Austin Menges
5th Mitchell Gillett
6th Austin Menges
Junior Sheep Show - Hampshire - Hampshire Ewe 9/1 -12/31
1st Austin Menges
2nd Austin Menges
3rd Mitchell Gillett
4th Mitchell Gillett
5th Zara Kasey
6th Zara Kasey
Junior Sheep Show - Hampshire - Hampshire Spring Ewe - Jan 1.
1st Zara Kasey
2nd Zara Kasey
3rd Austin Menges
4th Austin Menges
5th Mitchell Gillett
6th Mitchell Gillett
Junior Sheep Show - Hampshire - Hampshire Champion Ewe
Do Not Enter
1st Zara Kasey
Junior Sheep Show - Suffolk - Suffolk Fall Ram - 9/1 -12/31
1st Cody Morris
2nd Austin Menges
3rd Marissa Harden
4th Austin Menges
5th Marissa Harden
Junior Sheep Show - Suffolk - Suffolk Spring Ram - Jan. 1
1st Marissa Harden
2nd Austin Menges
3rd Austin Menges
4th Marissa Harden
Junior Sheep Show - Suffolk - Suffolk Champion Ram
Do Not Enter
1st Cody Morris
Junior Sheep Show - Suffolk - Suffolk Ewe 1 Yr And Under 2
1st Cody Morris
2nd Austin Menges
3rd Marissa Harden
4th Marissa Harden
5th Cody Morris
6th Austin Menges
Junior Sheep Show - Suffolk - Suffolk Fall Ewe - 9/1 - 12/31
1st Marissa Harden
2nd Austin Menges
3rd Austin Menges
4th Marissa Harden
Junior Sheep Show - Suffolk - Suffolk Spring Ewe - Jan 1.
1st Marissa Harden
2nd Austin Menges
3rd Austin Menges
4th Marissa Harden
5th Cody Morris
6th Cody Morris
Junior Sheep Show - Suffolk - Suffolk Champion Ewe
Do Not Enter
1st Cody Morris
Junior Sheep Show - Montadales - Montadales Fall Ram - 9/1-12/3
1st Marissa Harden
2nd Mitchell Gillett
3rd Marissa Harden
Junior Sheep Show - Montadales - Montadales Spring Ram - Jan 1
1st Emily Stumpe
2nd Emily Stumpe
3rd Mitchell Gillett
4th Marissa Harden
5th Marissa Harden
6th Mitchell Gillett
Junior Sheep Show - Montadales - Montadales Champion Ram
Do Not Enter
1st Emily Stumpe
Junior Sheep Show - Montadales - Montadales Ewe 1Yr And Under 2
1st Emily Stumpe
2nd Emily Stumpe
3rd Marissa Harden
4th Mitchell Gillett
5th Mitchell Gillett
6th Marissa Harden
Junior Sheep Show - Montadales - Montadales Fall Ewe - 9/1 - 12
1st Mitchell Gillett
2nd Marissa Harden
3rd Marissa Harden
4th Mitchell Gillett
Junior Sheep Show - Montadales - Montadales Spring Ewe - Jan 1
1st Emily Stumpe
2nd Emily Stumpe
3rd Marissa Harden
4th Mitchell Gillett
5th Mitchell Gillett
6th Marissa Harden
Junior Sheep Show - Montadales - Montadales Champion Ewe
Do Not Enter
1st Emily Stumpe
Junior Sheep Show - Corriedale - Corriedale Fall Ram 9/1 - 12/3
1st Connor Warmbier
2nd Cody Morris
3rd Connor Warmbier
4th Cody Morris
5th Griffin Warmbier
Junior Sheep Show - Corriedale - Corriedale Spring Ram 1/1
1st Cody Morris
2nd Connor Warmbier
3rd Cody Morris
4th Connor Warmbier
5th Griffin Warmbier
Junior Sheep Show - Corriedale - Corriedale Champion Ram
Do Not Enter
1st Connor Warmbier
Junior Sheep Show - Corriedale - Corriedale Ewe 1 Yr And Under
1st Connor Warmbier
2nd Connor Warmbier
3rd Cody Morris
4th Cody Morris
5th Griffin Warmbier
Junior Sheep Show - Corriedale - Corriedale Fall Ewe 9/1 - 12/
1st Connor Warmbier
2nd Cody Morris
3rd Cody Morris
4th Connor Warmbier
Junior Sheep Show - Corriedale - Corriedale Spring Ewe 1/1
1st Cody Morris
2nd Connor Warmbier
3rd Cody Morris
4th Connor Warmbier
5th Griffin Warmbier
Junior Sheep Show - Corriedale - Corriedale Champion Ewe
Do Not Enter
1st Connor Warmbier
Junior Sheep Show - Cheviot & Southdowns - Chev/South Fall Ram 9/1-12/31
1st Rachel Mullvain
2nd Rachel Mullvain
Junior Sheep Show - Cheviot & Southdowns - Chev/South Spring Ram - Jan 1.
1st Zara Kasey
2nd Rachel Mullvain
3rd Zara Kasey
4th Katie Mullivain
5th Katie Mullivain
6th Rachel Mullvain
Junior Sheep Show - Cheviot & Southdowns - Chev/South Champion Ram
Do Not Enter
1st Zara Kasey
Junior Sheep Show - Cheviot & Southdowns - Chev/South Ewe 1 Yr & Udr 2
1st Katie Mullivain
2nd Katie Mullivain
3rd Rachel Mullvain
4th Rachel Mullvain
Junior Sheep Show - Cheviot & Southdowns - Chev/South Fall Ewe 9/1-12/31
1st Zara Kasey
2nd Rachel Mullvain
3rd Katie Mullivain
4th Katie Mullivain
5th Rachel Mullvain
Junior Sheep Show - Cheviot & Southdowns - Chev/South Spring Ewe - Jan 1
1st Rachel Mullvain
2nd Katie Mullivain
3rd Rachel Mullvain
Junior Sheep Show - Cheviot & Southdowns - Chev/South Champion Ewe
Do Not Enter
1st Katie Mullivain
Junior Sheep Show - Dorset - Dorset Fall Ram 9/1-12/31
1st Austin Kuhring
2nd Luke Thornsbrough
3rd Luke Thornsbrough
Junior Sheep Show - Dorset - Dorset Spring Ram - Jan. 1
1st Luke Thornsbrough
2nd Austin Kuhring
3rd Luke Thornsbrough
Junior Sheep Show - Dorset - Dorset Champion Ram
Do Not Enter
1st Luke Thornsbrough
Junior Sheep Show - Dorset - Dorset Ewe 1 Yr And Under 2
1st Austin Kuhring
2nd Luke Thornsbrough
3rd Austin Kuhring
4th Luke Thornsbrough
Junior Sheep Show - Dorset - Dorset Fall Ewe - 9/1-12/31
1st Luke Thornsbrough
2nd Luke Thornsbrough
3rd Austin Kuhring
4th Mitchell Gillett
5th Austin Kuhring
Junior Sheep Show - Dorset - Dorset Spring Ewe - Jan. 1
1st Austin Kuhring
2nd Austin Kuhring
3rd Luke Thornsbrough
4th Luke Thornsbrough
Junior Sheep Show - Dorset - Dorset Champion Ewe
Do Not Enter
1st Austin Kuhring
Junior Sheep Show - Tunis & Hair Sheep - Tun & Hair Fall Ram 9/1-12/31
1st Elizabeth Stumpe
2nd Elizabeth Stumpe
3rd Emily Stumpe
Junior Sheep Show - Tunis & Hair Sheep - Tun & Hair Spring Ram - Jan 1.
1st Elizabeth Stumpe
2nd Emily Stumpe
3rd Luke Mowers
4th Luke Mowers
5th William Kelley
6th William Kelley
Junior Sheep Show - Tunis & Hair Sheep - Tun & Hair Champion Ram
Do Not Enter
1st Elizabeth Stumpe
Junior Sheep Show - Tunis & Hair Sheep - Tun & Hair Ewe 1 Yr & Udr 2
1st Elizabeth Stumpe
2nd Elizabeth Stumpe
3rd Luke Mowers
4th Luke Mowers
5th Emily Stumpe
6th Emily Stumpe
Junior Sheep Show - Tunis & Hair Sheep - Tun & Hair Fall Ewe 9/1-12/31
1st Elizabeth Stumpe
2nd Emily Stumpe
Junior Sheep Show - Tunis & Hair Sheep - Tun & Hair Spring Ewe - Jan. 1
1st Elizabeth Stumpe
2nd Elizabeth Stumpe
3rd Luke Mowers
4th Luke Mowers
5th William Kelley
6th William Kelley
7th Emily Stumpe
Junior Sheep Show - Tunis & Hair Sheep - Tun & Hair Champion Ewe
Do Not Enter
1st Elizabeth Stumpe
Junior Sheep Show - Oxford & Shrops - Oxford/Shrop Fall Ram 9/1-12/3
1st Mitchell Gillett
2nd Mitchell Gillett
3rd Jesicca Harden
Junior Sheep Show - Oxford & Shrops - Oxford/Shrop Sprg Ram - Jan 1
1st Mitchell Gillett
2nd Mitchell Gillett
3rd Jesicca Harden
Junior Sheep Show - Oxford & Shrops - Oxford/Shrop Champion Ram
Do Not Enter
1st Mitchell Gillett
Junior Sheep Show - Oxford & Shrops - Oxford/Shrop Ewe 1 Yr Udr 2
1st Mitchell Gillett
2nd Mitchell Gillett
3rd Jesicca Harden
4th Jesicca Harden
Junior Sheep Show - Oxford & Shrops - Oxford/Shro Fall Ewe 9/1-12/31
1st Mitchell Gillett
2nd Mitchell Gillett
3rd Jesicca Harden
4th Jesicca Harden
Junior Sheep Show - Oxford & Shrops - Oxford/Shrop Sprg Ewe - Jan 1
1st Mitchell Gillett
2nd Mitchell Gillett
3rd Jesicca Harden
4th Jesicca Harden
Junior Sheep Show - Oxford & Shrops - Oxford/Shrop Champion Ewe
Do Not Enter
1st Mitchell Gillett
Junior Sheep Show - Rambouillett & Columbia - Rambouillet/Columbia Fall Ram
1st Connor Warmbier
2nd Connor Warmbier
3rd Austin Kuhring
4th Austin Kuhring
Junior Sheep Show - Rambouillett & Columbia - Rambouillet/Columbia Sprg Ram
1st Connor Warmbier
2nd Connor Warmbier
3rd Austin Kuhring
4th Austin Kuhring
Junior Sheep Show - Rambouillett & Columbia - Rambouillet/Columbia Champ Ram
Do Not Enter
1st Connor Warmbier
Junior Sheep Show - Rambouillett & Columbia - Rambou/Colum Ewe 1Yr & Under
1st Connor Warmbier
2nd Connor Warmbier
3rd Austin Kuhring
4th Austin Kuhring
Junior Sheep Show - Rambouillett & Columbia - Rambouillet/Columbia Fall Ewe
1st Connor Warmbier
2nd Connor Warmbier
3rd Austin Kuhring
4th Austin Kuhring
Junior Sheep Show - Rambouillett & Columbia - Rambouillet/Columbia Sprg Ewe
1st Connor Warmbier
2nd Connor Warmbier
3rd Austin Kuhring
4th Austin Kuhring
Junior Sheep Show - Rambouillett & Columbia - Rambouillet/Columbia Champ Ewe
Do Not Enter
1st Connor Warmbier
Junior Sheep Show - Market Lambs - Market Lamb Lightweight
1st Alesha Binkley
2nd Alesha Binkley
3rd Cody Morris
4th Luke Mowers
Junior Sheep Show - Market Lambs - Market Lamb Medium Lightweight
1st Kelley Grant
2nd Kara Cox
3rd Alesha Binkley
Junior Sheep Show - Market Lambs - Market Lamb Medium Weight
1st Alesha Binkley
2nd Kelley Grant
Junior Sheep Show - Market Lambs - Market Lamb Medium Heavyweight
1st Kara Cox
2nd Bonnie Cox
3rd Kelley Grant
4th Cody Morris
Junior Sheep Show - Market Lambs - Market Lamb Heavyweight
1st Alesha Binkley
2nd Katie Bell
3rd Katie Bell
Junior Sheep Show - Market Lambs - Market Lamb Lightweight Pair
1st Kelley Grant
2nd Kara Cox
3rd Cody Morris
Junior Sheep Show - Market Lambs - Market Lamb Heavyweight Pair
1st Alesha Binkley
2nd Katie Bell
Junior Sheep Show - Overall Champion - Supreme Champion Ram
Do Not Enter
1st Emily Stumpe
Junior Sheep Show - Overall Champion - Supreme Champion Ewe
Do Not Enter
1st Connor Warmbier
Junior Sheep Show - Overall Champion - Market Lamb Grd Champ/Res Ind
1st Kara Cox
2nd Alesha Binkley
Junior Sheep Show - Overall Champion - Market Lamb Grd Champ/Res Pair
1st Alesha Binkley
2nd Kelley Grant

[Back to Top]

Junior Swine Show - Duroc - Duroc Boar Feb 1-28 Current Yr
1st Chelsea Coartney
2nd Chelsea Coartney
Junior Swine Show - Duroc - Duroc Champion Boar
Do Not Enter
1st Chelsea Coartney
2nd Chelsea Coartney
Junior Swine Show - Duroc - Duroc Gilt Jan 1-20 Current Yr
1st Marialynn Jaeger
2nd Marialynn Jaeger
3rd Katie Bell
4th Daniel Herriott
5th Bret Pfeiffer
Junior Swine Show - Duroc - Duroc Gilt Jan 21-Feb 10 Curre
1st Daniel Herriott
2nd Daniel Herriott
3rd Chelsea Coartney
4th Katie Bell
5th Katie Bell
Junior Swine Show - Duroc - Duroc Gilt Feb11-28 Current Yr
1st Rylee Mckinney
2nd Rylee Mckinney
3rd Daniel Herriott
4th Daniel Herriott
5th Chelsea Coartney
Junior Swine Show - Duroc - Duroc Gilt After Mar 1 Current
1st Rylee Mckinney
2nd Daniel Herriott
3rd Daniel Herriott
4th Rylee Mckinney
5th Chelsea Coartney
Junior Swine Show - Duroc - Duroc Champion Gilt
Do Not Enter
1st Marialynn Jaeger
2nd Marialynn Jaeger
Junior Swine Show - Duroc - Duroc Lightweight Barrow
1st Rylee Mckinney
2nd Rylee Mckinney
3rd Chelsea Coartney
Junior Swine Show - Duroc - Duroc Lightweight Pen Of Barro
1st Rylee Mckinney
Junior Swine Show - Duroc - Duroc Heavyweight Barrow
1st Rylee Mckinney
2nd Nick Thomas
3rd Kaitlyn Campbell
4th Daniel Herriott
5th Chelsea Coartney
Junior Swine Show - Duroc - Duroc Heavyweight Pen Of Barro
1st Rylee Mckinney
2nd Nick Thomas
3rd Bret Pfeiffer
4th Chelsea Coartney
5th Landan Thompson
Junior Swine Show - Yorkshire - Yorkshire Boar Jan 1-31 Curren
1st Katie Bell
Junior Swine Show - Yorkshire - Yorkshire Champion Boar
Do Not Enter
1st Katie Bell
Junior Swine Show - Yorkshire - Yorkshire Gilt Jan 1-20 Curren
1st Kaitlyn Campbell
2nd Jacie Willison
3rd Katie Bell
4th Amber Veach
5th Amber Veach
Junior Swine Show - Yorkshire - Yorlshire Gilt Jan 21-Feb 10 C
1st Jacie Willison
2nd Stevie Childress
3rd Amber Veach
Junior Swine Show - Yorkshire - Yorkshire Gilt Feb 11-28 Curre
1st Lexi Welsh
Junior Swine Show - Yorkshire - Yorshire Champion Gilt
Do Not Enter
1st Kaitlyn Campbell
2nd Jacie Willison
Junior Swine Show - Yorkshire - Yorkshire Lightweight Barrow
1st Jack Childress
2nd Jack Childress
Junior Swine Show - Yorkshire - Yorkshire Heavyweight Barrow
1st Kaitlyn Campbell
2nd Amber Veach
3rd Lexi Welsh
4th Branden Veach
5th Amber Veach
Junior Swine Show - Yorkshire - Yorkshire Heavyweight Pen Of B
1st Amber Veach
2nd Branden Veach
Junior Swine Show - Chesterwhite - Chester White Gilt Jan1-20 Cur
1st Daniel Herriott
2nd Daniel Herriott
Junior Swine Show - Chesterwhite - Chester White Gilt 1/21-2/10
1st Travis Campbell
2nd Daniel Herriott
3rd Daniel Herriott
Junior Swine Show - Chesterwhite - Chester White Gilt Feb11-28 Cu
1st Hunter W Warner
2nd Hunter W Warner
Junior Swine Show - Chesterwhite - Chester White Champion Gilt
Do Not Enter
1st Daniel Herriott
2nd Travis Campbell
Junior Swine Show - Chesterwhite - Chester White Lightweight Barr
1st Jesse Campbell
2nd Hunter W Warner
3rd Hunter W Warner
4th Daniel Herriott
Junior Swine Show - Chesterwhite - Chester White Lightweight Pen
1st Hunter W Warner
Junior Swine Show - Chesterwhite - Chester White Heavyweight Barr
1st Daniel Herriott
Junior Swine Show - Hampshire - Hampshire Gilt Jan 21-Feb 11 C
1st Jacie Willison
Junior Swine Show - Hampshire - Hampshire Gilt After Mar 1 Cur
1st Ellen Childress
Junior Swine Show - Hampshire - Hampshire Champion Gilt
Do Not Enter
1st Jacie Willison
2nd Ellen Childress
Junior Swine Show - Hampshire - Hampshire Heavyweight Barrow
1st Jacie Willison
2nd Jacie Willison
Junior Swine Show - Hampshire - Hampshire Heavyweight Pen Of B
1st Jacie Willison
Junior Swine Show - Spotted & Black Poland China - Spt/Blk Pold Chi Boar Jan1-31
1st Jesse Cox
Junior Swine Show - Spotted & Black Poland China - Spt/Blk Pold Chi Champion Boar
Do Not Enter
1st Jesse Cox
Junior Swine Show - Spotted & Black Poland China - Spt/Blk Pold Chi Gilt Jan1-20
1st Marialynn Jaeger
2nd Branden Veach
3rd Kaitlyn Campbell
4th Branden Veach
5th Dalton Cox
Junior Swine Show - Spotted & Black Poland China - Spt/Blk Pold Chi Gilt 1/21-2/1
1st Branden Veach
2nd Branden Veach
3rd Travis Campbell
Junior Swine Show - Spotted & Black Poland China - Spt/Blk Pold Chi Champion Gilt
Do Not Enter
1st Branden Veach
2nd Marialynn Jaeger
Junior Swine Show - Spotted & Black Poland China - Spt/Blk Pold Chi Hvywt Bar
1st Jacie Willison
2nd Travis Campbell
Junior Swine Show - Birkshire - Birkshire Boar After 3/1 Curre
1st Keith Childress
2nd Ellen Childress
Junior Swine Show - Birkshire - Birkshire Champion Boar
Do Not Enter
1st Keith Childress
2nd Ellen Childress
Junior Swine Show - Birkshire - Birkshire Gilt 1/1-20 Current
1st Daniel Herriott
Junior Swine Show - Birkshire - Birkshire Gilt 1/21-2\10 Curre
1st Hunter W Warner
2nd Travis Campbell
Junior Swine Show - Birkshire - Birkshire Gilt Aft 3/1 Current
1st Travis Campbell
2nd Ellen Childress
3rd Keith Childress
4th Keith Childress
Junior Swine Show - Birkshire - Birkshire Champion Gilt
Do Not Enter
1st Hunter W Warner
2nd Daniel Herriott
Junior Swine Show - Birkshire - Birkshire Lightweight Barrow
1st Travis Campbell
Junior Swine Show - Birkshire - Birkshire Ltweight Pen Of Barr
1st Daniel Herriott
2nd Travis Campbell
Junior Swine Show - Birkshire - Birkshire Heavyweight Barrow
1st Hunter W Warner
2nd Travis Campbell
3rd Daniel Herriott
4th Daniel Herriott
Junior Swine Show - Landrace Hereford Tamworth - Land Here Tan Gilt 1/1-20 Curr
1st Katie Bell
2nd Katie Bell
Junior Swine Show - Landrace Hereford Tamworth - Land Here Tan Gilt 2/11-28 Cur
1st Katie Bell
Junior Swine Show - Landrace Hereford Tamworth - Land Here Tan Champion Gilt
Do Not Enter
1st Katie Bell
1st Katie Bell
Junior Swine Show - Landrace Hereford Tamworth - Land Here Tan Heavyweight Barr
1st Molly Walker
2nd Courtney Figgins
3rd Molly Walker
4th Katie Bell
5th Katie Bell
Junior Swine Show - Landrace Hereford Tamworth - Land Here Tan Heavyweight Pen
1st Molly Walker
2nd Katie Bell
Junior Swine Show - Commercial - Commercial Gilt 1/1-31 Current
1st Jacie Willison
2nd Charlotte Jaeger
3rd Jesse Cox
4th Dalton Cox
Junior Swine Show - Commercial - Commercial Gilt 2/1-15 Current
1st Hunter W Warner
Junior Swine Show - Commercial - Commercial Gilt 2/16-28 Curren
1st Ellen Childress
2nd Keith Childress
Junior Swine Show - Commercial - Commercial Champion Gilt
Do Not Enter
1st Jacie Willison
2nd Charlotte Jaeger
Junior Swine Show - Commercial - Commercial Lightweight Barrow - 227 lbs And Under
1st Kelley Grant
2nd Kelley Grant
3rd Jesse Cox
4th Keith Childress
5th Keith Childress
6th Alex Randolph
Junior Swine Show - Commercial - Comm Lghtwght Pen Of Barrows - 460 lbs And Under
1st Keith Childress
Junior Swine Show - Commercial - Commercial Medium Weight Barro - 246-271lbs
1st Jesse Campbell
2nd Jacie Willison
3rd Jacie Willison
4th Hunter W Warner
5th Dalton Cox
6th Jesse Cox
Junior Swine Show - Commercial - Comm Med Wght Pen Of Barrows - 461-550 lbs
1st Kelley Grant
2nd Jacie Willison
3rd Jesse Cox
Junior Swine Show - Commercial - Commercial Hvy Weight Barrow - 275 lbs And Up
1st Tyler Homann
2nd Marialynn Jaeger
3rd Dalton Cox
4th Ellen Childress
5th Courtney Figgins
Junior Swine Show - Commercial - Comm Hvywght Pen Of Barrows - 551 lbs And Up
1st Dalton Cox
Junior Swine Show - All Breed Show - AB Lightweight Barrows
First Place Animals Only
1st Jesse Campbell
2nd Jack Childress
3rd Rylee Mckinney
4th Travis Campbell
Junior Swine Show - All Breed Show - AB Lightweight Pen Barrows
First Place Animals Only
1st Hunter W Warner
2nd Jack Childress
3rd Rylee Mckinney
Junior Swine Show - All Breed Show - AB Heavyweight Barrows
First Place Animals Only
1st Kaitlyn Campbell
2nd Jacie Willison
3rd Jacie Willison
4th Hunter W Warner
5th Rylee Mckinney
6th Daniel Herriott
7th Molly Walker
Junior Swine Show - All Breed Show - AB Heavyweight Pen Barrows
First Place Animals Only
1st Jacie Willison
2nd Rylee Mckinney
3rd Amber Veach
4th Daniel Herriott
5th Molly Walker
Junior Swine Show - Overall Champion - Grand Champion Purebred Boar
Do Not Enter
1st Chelsea Coartney
2nd Jesse Cox
Junior Swine Show - Overall Champion - Grand Champion Purebred Gilt
Do Not Enter
1st Branden Veach
2nd Marialynn Jaeger
Junior Swine Show - Overall Champion - Grand Champion Purebred Barrow
Do Not Enter
1st Kaitlyn Campbell
Junior Swine Show - Overall Champion - Grd Champ Pen Of PB Barrows
Do Not Enter
1st Jacie Willison

[Back to Top]

Pony And Mule Racing - Jr. Pony Racing - Pony Racing
1st JILLIAN MOSER
2nd Katie Bell
Pony And Mule Racing - Open Mule Racing - Mule Racing
1st Ron Ashworth
2nd Ron Ashworth
3rd MITCH TITUS
4th Ron Ashworth
Pony And Mule Racing - Open Mule Racing - Open Mule Racing
1st Ron Ashworth
2nd Ron Ashworth
3rd MITCH TITUS
4th Ron Ashworth

[Back to Top]

Open Poultry - Bantams - Feather Leg Ban Cockerel
1st Kevin Tolka
2nd Jason Hunt
3rd Mike Tolka
4th Mike Tolka
Open Poultry - Bantams - Feather Leg Ban Pullet
1st Kevin Tolka
2nd Jason Hunt
3rd Jason Hunt
4th Mike Tolka
Open Poultry - Bantams - Feather Leg Ban Cock
1st Mike Tolka
2nd Mike Tolka
3rd Kevin Tolka
4th Jason Hunt
Open Poultry - Bantams - Feather Leg Ban Hen
1st Mike Tolka
2nd Kevin Tolka
3rd Mike Tolka
4th Kevin Tolka
Open Poultry - Bantams - Crested Ban Cockerel
1st Bret Pfeiffer
2nd Marc Brandenburg
3rd Karlie Lading
Open Poultry - Bantams - Crested Ban Pullet
1st Bret Pfeiffer
2nd Kevin Tolka
3rd Marc Brandenburg
4th Mike Tolka
Open Poultry - Bantams - Crested Ban Cock
1st Mike Tolka
2nd Mike Tolka
3rd Karlie Lading
4th Kevin Tolka
Open Poultry - Bantams - Crested Ban Hen
1st Mike Tolka
2nd Mike Tolka
3rd Karlie Lading
4th Marc Brandenburg
Open Poultry - Bantams - Clean Leg Ban Cockerel
1st Mike Tolka
2nd Kevin Tolka
3rd Kevin Tolka
4th Mike Tolka
Open Poultry - Bantams - Clean Leg Ban Pullet
1st Mike Tolka
2nd Mike Tolka
3rd Marc Brandenburg
4th Kevin Tolka
Open Poultry - Bantams - Clean Leg Ban Cock
1st Adam C Marrs
2nd Adam C Marrs
3rd Mike Tolka
4th Mike Tolka
Open Poultry - Bantams - Clean Leg Ban Hen
1st Adam C Marrs
2nd Adam C Marrs
3rd Kevin Tolka
4th Mike Tolka
Open Poultry - Bantams - Game & Misc. Ban Cockerel
1st Jason Hunt
2nd Mike Tolka
3rd Mike Tolka
4th Jason Hunt
Open Poultry - Bantams - Game & Misc. Ban Pullet
1st Mike Tolka
2nd Mike Tolka
3rd Jason Hunt
4th Jason Hunt
Open Poultry - Bantams - Game & Misc. Ban Cock
1st Mike Tolka
2nd Mike Tolka
3rd Kevin Tolka
4th Jason Hunt
Open Poultry - Bantams - Game & Misc. Ban Hen
1st Jason Hunt
2nd Jason Hunt
3rd Mike Tolka
4th Marc Brandenburg
Open Poultry - Bantams - Bantam Champion Male
Do Not Enter
1st Mike Tolka
Open Poultry - Bantams - Bantam Reserve Male
Do Not Enter
1st Adam C Marrs
Open Poultry - Bantams - Bantam Champion Female
Do Not Enter
1st Adam C Marrs
Open Poultry - Bantams - Bantam Reserve Female
Do Not Enter
1st Bret Pfeiffer
Open Poultry - Standards - Leghorn/Rocks Stan Cockerel
1st Darrin Gingerich
2nd Haylee Lading
3rd Karlie Lading
4th Mike Tolka
Open Poultry - Standards - Leghorn/Rocks Stan Pullet
1st Kevin Tolka
2nd Darrin Gingerich
3rd Darrin Gingerich
4th Mike Tolka
Open Poultry - Standards - Leghorn/Rocks Stan Cock
1st Kevin Tolka
2nd Kevin Tolka
3rd Mike Tolka
4th Mike Tolka
Open Poultry - Standards - Leghorn/Rocks Stan Hen
1st Mike Tolka
2nd Kevin Tolka
3rd Mike Tolka
4th Kevin Tolka
Open Poultry - Standards - All Feather Leg Stan Cockerel
1st Bret Pfeiffer
2nd Mike Tolka
3rd Marc Brandenburg
4th Marc Brandenburg
Open Poultry - Standards - All Feather Leg Stan Pullet
1st Bret Pfeiffer
2nd Mike Tolka
3rd Marc Brandenburg
4th Marc Brandenburg
Open Poultry - Standards - All Feather Leg Stan Cock
1st Kevin Tolka
2nd Kevin Tolka
3rd Mike Tolka
4th Mike Tolka
Open Poultry - Standards - All Feather Leg Stan Hen
1st Mike Tolka
2nd Mike Tolka
3rd Kevin Tolka
4th Kevin Tolka
Open Poultry - Standards - All Othr Cln Leg Stan Cockerel
1st Mike Tolka
2nd Mike Tolka
3rd Haylee Lading
4th Karlie Lading
Open Poultry - Standards - All Othr Cln Leg Stan Pullet
1st Mike Tolka
2nd Mike Tolka
3rd Kevin Tolka
4th Karlie Lading
Open Poultry - Standards - All Othr Cln Leg Stan Cock
1st Mike Tolka
2nd Darrin Gingerich
3rd Marc Brandenburg
4th Marc Brandenburg
Open Poultry - Standards - All Othr Cln Leg Stan Hen
1st Kevin Tolka
2nd Kevin Tolka
3rd Mike Tolka
4th Mike Tolka
Open Poultry - Standards - Standard Champion Male
Do Not Enter
1st Mike Tolka
Open Poultry - Standards - Standard Reser Champ Male
Do Not Enter
1st Bret Pfeiffer
Open Poultry - Standards - Standard Champion Female
Do Not Enter
1st Bret Pfeiffer
Open Poultry - Standards - Std Reser Champ Female
Do Not Enter
1st Mike Tolka
Open Poultry - Domestics - Ducks - Dom Young Drake
1st Adam C Marrs
2nd Adam C Marrs
3rd Haylee Lading
Open Poultry - Domestics - Ducks - Dom Young Hen
1st Adam C Marrs
2nd Adam C Marrs
3rd Haylee Lading
Open Poultry - Domestics - Ducks - Dom Old Drake
1st Adam C Marrs
2nd Adam C Marrs
3rd Darrin Gingerich
Open Poultry - Domestics - Ducks - Dom Old Hen
1st Darrin Gingerich
2nd Adam C Marrs
3rd Adam C Marrs
Open Poultry - Domestics - Geese - Dom Young Gander
1st Marc Brandenburg
Open Poultry - Domestics - Geese - Dom Young Goose
1st Marc Brandenburg
Open Poultry - Domestics - Geese - Dom Old Gander
1st Marc Brandenburg
Open Poultry - Domestics - Geese - Dom Old Goose
1st Marc Brandenburg
Open Poultry - Domestics - Domestics Champ Fowl - Male
Do Not Enter
1st Adam C Marrs
Open Poultry - Domestics - Dom Res Champ Fowl - Male
Do Not Enter
1st Adam C Marrs
Open Poultry - Domestics - Domestics Champ Fowl - Female
Do Not Enter
1st Adam C Marrs
Open Poultry - Domestics - Dom Res Champ Fowl - Female
Do Not Enter
1st Marc Brandenburg
Open Poultry - Best of Show - Poultry Best Of Show
Do Not Enter
1st Bret Pfeiffer

[Back to Top]

Truck and Tractor Pull - Tuesday Night Pull Class AA - 9,500 LB Farm Stock
Tuesday Night 9,500LB Farm Stock
1st Rob Walker
2nd Kevin Shepard
3rd Craig Ratermann
4th Scott Wurth
5th Lewis Wurth
6th Scott Shepard
7th Jonathon Reeves
8th David Bumpus
9th Leonard Kirby
Truck and Tractor Pull - Tuesday Night Pull Class AA - 5,800 LB Modified
Tuesday Night 5,800 LB Modified
1st Kevin Frerking
2nd Bill Bales
3rd Craig Young
4th Stan Williams
5th Dennis Frerking
6th Lauren Lowry
7th Curt Micenheimer
Truck and Tractor Pull - Tuesday Night Pull Class AA - County 4WD Gas
Tuesday Night County 4WD Gas
1st Dustin Ethington
2nd Katie Shirley
3rd Jason Clodfelder
4th Landan Thompson
5th Shane Coartney
6th Larry Stevens
7th Eric Thornhill
Truck and Tractor Pull - Tuesday Night Pull Class AA - County 4WD Diesel
Tuesday Night County 4WD Diesel
1st Chris Lanphier
2nd Chris Lanphier
3rd Mike Ueleke
4th Curtis Niemeyer
5th Clinton Veach
6th Thomas Bennett
7th Jason Clodfelder
8th John McMillian
9th Jeramy Buckles
10th Clayton Walker
Truck and Tractor Pull - Friday Night Pull Class AA - 7,500 LB Modified
Friday Night 7,500LB Modified
1st Steve Bollinger
2nd Steve Bollinger
3rd Jami Austin
4th Wayne Bunnage
Truck and Tractor Pull - Friday Night Pull Class AA - 10,000 LB Pro Stock
Friday Night 10,000 LB Pro Stock
1st Ed Orrell
2nd Dennis Schaubert
3rd Rodney Schnitter
4th Dennis Schnitker
5th Joel Kingen
6th Jeff Sapp
7th Lance Little
8th Mickey Shorter
9th Chris Little
10th Dannie Kuhns
Truck and Tractor Pull - Friday Night Pull Class AA - 12,000 LB Farm Stock
Friday Night 12,000 LB Farm Stock
1st David Bumpus
2nd Jim Ridgeway
3rd Mike Grafton
4th Scott Brauer
5th David Bumpus
Truck and Tractor Pull - Friday Night Pull Class AA - 20,000 LB Pro Stock Semi
Friday Night 20,000 LB Pro Stock Semi
1st Jeremy Walker
2nd Jerry Walker
3rd Lee Edington
4th Ray Aitken
5th Brett Higgs
6th Corinne Downs
Truck and Tractor Pull - Friday Night Pull Class AA - 16,500 LB County Farm Stock
Friday Night 16,500 LB County Farm Stock
1st Chuck Graves
2nd Todd Eastin
3rd Jeremy Brown
4th Lucas Osborne
5th Justin Thomas

[Back to Top]

Western Horse Show - Western Horse Show Performance - Open 3-D Poles
1st Cody Kuiper
2nd Katie Kimble
3rd Katie Kimble
4th Sarah Tenczar
5th Emery Shumaker
Western Horse Show - Western Horse Show Performance - Pony Poles (54" And Under)
1st Cassie Cox
Western Horse Show - Western Horse Show Performance - Youth Poles (18 And Under)
1st Rachel Mulcahey
2nd Cassie Cox
3rd Bre Lemmon
4th Zach Ring
5th Rachel Mulcahey
Western Horse Show - Western Horse Show Performance - Open Men's Barrels (19 & Over)
1st Bobby Quisenberry
2nd Donnie Drake
3rd Tex Anderson
4th Dan Mcmurtry
5th Dennis Cordes
Western Horse Show - Western Horse Show Performance - Open Ladies' Barrels (19 & Over)
1st Megan Durham
2nd Katie Kimble
3rd Tara Mcmillin
4th Paula Keehner
5th Carol Clark
Western Horse Show - Western Horse Show Performance - Youth Barrels (18 And Under)
1st Cody Kuiper
2nd Rachel Mulcahey
3rd Zach Ring
4th Bre Lemmon
5th Courtney Gossett
Western Horse Show - Western Horse Show Performance - Open 3-D Barrels - Division 1
1st Cody Kuiper
2nd Carol Clark
3rd Sarah Tenczar
4th Angie McMillin
Western Horse Show - Western Horse Show Performance - Open 3-D Barrels - Division 2
1st Tex Anderson
2nd Tex Anderson
3rd Elmer Holmes
Western Horse Show - Western Horse Show Performance - Open 3-D Barrels - Division 3
1st Duane Shelton
2nd Bre Lemmon
3rd Steve Havener
Western Horse Show - Western Horse Show Performance - Open Flag Race
1st Diane Shelton
2nd Sarah Tenczar
3rd Duane Shelton
4th Tex Anderson
5th Tex Anderson
Western Horse Show - Western Horse Show Non-Perform - Open Halter
1st Bill Drury
2nd Andee Swick
3rd Taylor Rich
4th Cheryl Redman
5th Kirsten Luedke
Western Horse Show - Western Horse Show Non-Perform - Youth Walk Trot (18 & Under)
1st Kirsten Luedke
2nd Amanda Hyett
3rd Reid Deichman
4th Meggie Ambrose
5th Bre Lemmon
Western Horse Show - Western Horse Show Non-Perform - Open Walk Trot (19 & Over)
1st Chris Deichman
2nd Laurian Brankey
3rd Debbie Robinson
4th Bill Drury
5th Judy Phipps
Western Horse Show - Western Horse Show Non-Perform - Youth Pleasure (18 & Under)
1st Reid Deichman
2nd Kirsten Luedke
3rd Bre Lemmon
4th Amanda Hyett
5th Haylee Lading
Western Horse Show - Western Horse Show Non-Perform - Jr. Horse Western Pleasure (5 & Under)
1st Kristy Doyle
2nd Glen Morgan
3rd Bill Drury
4th Bre Lemmon
5th Linda Elder
Western Horse Show - Western Horse Show Non-Perform - Ladies Western Pleasure (19 & Over)
1st Kristy Doyle
2nd Debbie Robinson
3rd Connie Parker
4th Judy Phipps
5th Linda Elder
Western Horse Show - Western Horse Show Non-Perform - Open Western Pleasure
1st Chris Deichman
2nd Kristy Doyle
3rd Debbie Robinson
4th Glen Morgan
5th Bre Lemmon
Western Horse Show - Western Horse Show Non-Perform - Open English Pleasure
1st Bre Lemmon
2nd Kristy Doyle
3rd Meggie Ambrose
4th Amanda Hyett

[Back to Top]


 

   The Coles County Fair adheres to the International Association of Fairs & Expositions  Code of Ethics.

Copyright 2004-2017 Coles County Fair Association.  All Rights Reserved.
No part of this site may be copied in part or in whole without the express written consent of Coles County Fair Association.
 


Hit Counter